Увага! Заборона щодо вилову (добування) риби у водоймі «Озеро Паркове»

23-07-2020

З 22 липня з метою посилення охорони, відтворення і збільшення рибних запасів та у зв’язку із зарибленням виконком Сєвєродонецької міської ради заборонив вилов (добування) у водоймі «Озеро Паркове» наступних видів риб: білого амура та товстолоба розміром менш 40 см, коропа — розміром менш 25 см.

Рішення прийняте у відповідності до законів України «Про тваринний світ», «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», Правил любительського та спортивного рибальства Державного комітету рибного господарства України.

До Луганського рибоохоронного патруля управління Державного агентства рибного господарства в Луганській області та Сєвєродонецького відділу ГУ Національної поліції в Луганській області направлено прийнятий нормативний акт.