Увага! Відкриття спортивного вуличного майданчика 28 серпня перенесено на 9.15

27-08-2020

Шановні мешканці та гості міста!

28 серпня 2020 року о 9-15 год. відбудеться церемонія відкриття спортивного вуличного майданчика, розташованого за адресою: проспект Космонавтів, 29, м. Сєвєродонецьк, Луганська область.

Проєкт «СПОРТИВНЕ МІСТЕЧКО: СПОРТ ОБ’ЄДНУЄ ГРОМАДУ» створено за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та проєкту «Демократичне врядування у Східній Україні» в партнерстві з Сєвєродонецькою міською радою.

Спортивне містечко стане відкритим простором, доступним для загального користування та проведення міських заходів, відкритим для всіх категорій громадян. Містянам буде надана можливість більше співпрацювати з місцевою владою та розвивати їхню впевненість завдяки участі у міських заходах. Буде забезпечено вільний доступ представникам громадських, спортивних організацій, громадянам для проведення різних міських заходів.

Захід буде проведено з урахуванням дотримання вимог під час поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої короновірусом SARS - CoV-2.

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у церемонії відкриття спортивного майданчика.