Ви тут:

Увага! Для людей з інвалідністю запроваджено соціальний проєкт «Ти можеш усе! Можливості безмежні»

18-02-2020
Категорія: 

Міністерство соціальної політики разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України підписали Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проєкт «Ти можеш усе! Можливості безмежні».

Меморандум підписано з метою об’єднання зусиль, спрямованих на реалізацію Програми діяльності Кабінету Міністрів України в рамках цілей Міністерства соціальної політики у сфері підвищення якості навчання людей з інвалідністю і сприяння у подальшому їх працевлаштуванні в ІТ-компанії.

Проєкт складається з повного циклу надання можливості усім бажаючим особам з інвалідністю навчатись безоплатно на онлайн курсах та по закінченню навчання прийняти участь у конкурсах на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

Проєкт триватиме наступні півроку у кілька етапів. Реєстрація охочих взяти участь у проекті відбуватиметься з 5 лютого 2020 року. Під час реєстрації учасники мають обрати два обов’язкові курси і, за власним бажанням, декілька додаткових курсів. Навчання розпочнеться з 5 березня 2020 року. Навчальний процес триватиме 14 тижнів, ще тиждень – на складання тестів і отримання сертифікатів, а далі – конкурси на вакантні посади.

Більш детально ознайомитись з проєктом можна за посиланням: ]]>https://education.msp.gov.ua/]]>.

Організаційні питання стосовно навчання, курсів, термінів, умов - можна відправляти на електронну адресу eduatmsp [dot] gov [dot] ua. Що стосується технічних питань, будь ласка, надсилайте повідомлення на адресу supportatprometheus [dot] org [dot] ua.

 

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)