Уточнюємо інформацію: КП СКС проводить ліквідацію аварійної ямковості на автошляху Р-66

20-03-2020

]]>На сайті 06452 розміщена неточна інформація щодо ремонту мосту через Сіверський Донець]]> у селищі Синецький, який начебто проводить Автодор. На наведених у матеріалі світлинах наявні техніка і робітники КП «Сєвєродонецьккомунсервіс», які здійснюють ямковий ремонт автодороги Р-66 між Сєвєродонецьком та селищем Синецьке за приписом патрульної поліції. Ця ділянка автотраси знаходиться на балансі КП СКС. Що стосується мосту через Сіверській Донець, то він належить територіальній громаді Лисичанська, і КП СКС не може його ремонтувати.

Інформація, що на цьому мосту виконуються якісь ремонтні роботи, наразі у міській раді відсутня.

Світлина з сайту 06452.