Ви тут:

Успішний виступ сєвєродончан на Кубку Світу 2020 з плавання в ластах

28-02-2020
Категорія: 

        Понад 600 учасників з 18 країн, що представляють 4 континенти, зібрав перший етап Кубка Світу з плавання в ластах, який проходив в угорському Егері з 21 по 23 лютого.

        Спортсмени традиційно змагалися в двох категоріях - юнаки та дівчата з 12 до 18 років і чоловіки і жінки віком 18 років і старше. За результатами дводенної боротьби національна збірна України посіла перше місце в національному заліку. Приємно зазначити, що свій внесок в загальний успіх збірної зробили п'ятеро сєвєродончан - вихованців ДЮСШ ВВС «Садко».

        Так, найбільш успішно виступив майстер спорту міжнародного класу Володимир Сущенко, всього на його рахунку 4 медалі: дві особисті нагороди - «срібло» на 200 м і «бронза» на 800 м плавання в ластах та дві медалі з естафетного плавання - «золото» в юнацькій естафеті 4 по 100 м плавання в ластах і «срібло» в змішаній естафеті 4 по 100 м в біластах.

        МСМК Валентина Рєзнік завоювала бронзову медаль на дистанції 100 м плавання з аквалангом і срібну медаль в жіночій естафеті 4 по 100 м.

Майстер спорту Тетяна Хрипунова відзначилася на дистанції 400 м в біластах, де була третьою і стала співавтором срібної нагороди у змішаній естафеті 4 по 100 м в біластах.

        Прекрасно проявили себе новачки збірної України (вперше виступають в її складі) МС Серафима Бесчастна і КМС Єгор Шведов! Серафима завоювала срібну медаль у складі команди 4 по 100 м естафетного плавання серед дівчат, а Єгор удостоївся золотої нагороди на цій же естафеті серед юнаків.

Підготували спортсменів Олександр Золотов і Тетяна Полчанова.

Попереду у сєвєродонецьких підводників підготовка до майбутніх стартів - це другий етап Кубка Світу в Італії і юнацький Чемпіонат України за віковими групами.

 

Адміністрація ДЮСШ ВВС «Садко»

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)