Ви тут:

Укрпошта пропонує українцям 7 найпопулярніших послуг, якими можна скористатися, не виходячи з дому

08-04-2020
Категорія: 

 Національний поштовий оператор за останні роки зазнав значних змін —стабільне зростання доходів, значне покращення якості надання послуг, лідерство у сегменті міжнародної доставки, комп'ютеризація відділень, оновлення автотранспорту. При цьому тарифи на послуги є одними із найнижчих на ринку, а основні послуги працюють онлайн для зручності усіх клієнтів.

 Під час карантину компанія пропонує ]]>рішення]]>, аби клієнти витрачали менше, і залишалися вдома більше і заохочує українців користуватися основними послугами, не покидаючи домівки. Так, в Укрпошті можна адресно доставити через листоношу чи скористатися онлайн послугами:

1.      Отримати ]]>пенсію та соціальні виплати]]>,

2.      Сплатити ]]>комунальні платежі]]>,

3.      ]]>Замовити ліки]]>,

4.      Оформити ]]>онлайн-передплату]]>,

5.      Отримати поштовий ]]>переказ «З картки додому»]]>,

6.      Замовити продукти та інші товари широкого вжитку,

7.      Купити товари з ]]>інтернет-магазинів]]>.

 

Аби замовити ]]>послуги не виходячи з дому]]>, потрібно лише знати листоношу, яка обслуговує ваш будинок. Для цього можна заповнити коротку онлайн-форму ]]>bit.ly/lystonosha]]> або зателефонувати до Контакт-центру 0 800 300 545 та набрати цифру 9. Просунуті користувачі інтернету можуть скористатися основними послугами через смартфон чи комп'ютер на ]]>сайті]]> компанії чи в мобільному додатку.

 

«Укрпошта і у звичайний час, і в умовах карантину працює для того, аби українці в будь-якому населеному пункті отримували всі необхідні послуги. Особливо це важливо для 15 млн жителів в невеликих містах та селах, для яких ми і пошта, і банк, і магазин, а тепер ще й аптека, бо доставляємо ліки. Для багатьох клієнтів такий «зв'язок із світом»підтримують наші листоноші. І зараз час, коли їхня робота як ніколи цінна та актуальна.Тому ми пропонуємо простий канал для знайомства з ними. Сподіваюся, ця ініціатива змотивує українців залишатися вдома, а ми подбаємо про те, щоб послуги «прийшли» до них. Звісно, в захисній масці і рукавичках», - відзначив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський.

 

Як повідомлялося, до кінцядії карантину ]]>послуга Укрпошти «З карткидодому»]]>надаватиметься без комісії. Будь-хто, не виходячи з дому, моженадіслатигрошізісвогокартковогорахункусвоїмріднимабоблизьким, а листоноші Укрпошти віддадутьготівку адресату. В березні Укрпошта почаладоставлятиспоживачам]]>лікарськізасоби]]>. В рамках партнерства з Liki24.com в період карантину ця послуга є безкоштовною для усіх населених пунктів, окрім обласних центрів.Також на час карантинних заходів Укрпошта безкоштовно зберігає відправлення у відділенні.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере

Рейтинг: 
Голосов пока нет