У ВПУ 92 відкрили нову сучасну тренажерну залу

14-02-2020

14 лютого у ВПУ 92 відкрили нову сучасну тренажерну залу. Її зроблено в рамках Національної стратегії з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року "Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація".

Таким чином керівництво закладу створює сприятливі умови для зміцнення здоров'я учнів  як найвищої соціальної цінності, забезпечення реалізації права особи на оздоровчу рухову активність.

У святі на запрошення директора ВПУ 92 Миколи Ліщішина  взяли участь в.о.міського голови Вячеслав Ткачук, директор ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ», депутат Сєвєродонецької міської ради Юрій Кузьмінов, представники Луганської облдержадміністрації, Сєвєродонецької міської ради,  профспілок.

В.о.міського голови Вячеслав Ткачук зазначив, що  дуже важливим є те, що ВПУ № 92 всебічно розвивається у цей не простий час, і це заслуга всього колективу, та побажав колективу ВПУ, який докладає чимало зусиль, щоб створити належні умови для дозвілля, а також учням закладу нових звершень ще й на спортивному олімпі Сєвєродонецька

Від імені Асоціації працівників профтехосвіти привітав з урочистою подією і директор ДНЗ «Сєвєродонецьке ВПУ», депутат Сєвєродонецької міської ради Юрій Кузьмінов та наголосив, що відтепер студенти зможуть відпочити з користю для здоров’я.

Після урочистих привітань всі бажаючи мали нагоду оглянути спортивне знаряддя тренажерної зали.