Ви тут:

У Сєвєродонецьку з’явився ще один великий дитячий ігровий комплекс

09-01-2018
Категорія: 

7 січня, у світле свято Різдва Христового, у Сєвєродонецьку з'явився ще один сучасний дитячий ігровий комплекс. Острівець дитинства знаходиться біля будинків 104 і 106 по вул. Гагаріна.

Святковий настрій на майданчику панував не лише серед малечі – батьки з великою охотою приєднувалися до загальних веселощів.

На свято завітали також представники міської влади і духовенства. В.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький зазначив: «У місті з’явився ще один європейського рівня дитячий майданчик. Це новий підхід в забезпеченні дозвілля підростаючого покоління, коли для нас пріоритетними є якість і сучасність дитячого майданчика. Все обладнання перевірено і сертифіковано відповідно до європейських норм безпеки для дитячих ігрових майданчиків EN1176. У цьому році міська влада продовжить працювати над створенням і реконструкцією місць відпочинку. На сьогоднішній день можна бачити, в якому добротному стані знаходиться сквер навпроти "Амстора". Робота буде тільки продовжуватися. Всіх ще раз вітаю з Різдвом Христовим, а жителів Сєвєродонецька - з появою ще одного дитячого ігрового майданчика!».

Заступник міського голови Олексій Ярош зазначив, що у Сєвєродонецьку встановлено два таких великих дитячих ігрових комплекси, аналогів яким немає у Сєвєродонецьку. Незабаром розпочнеться встановлення третього комплексу у парку.

Зі словами вітань з нагоди відкриття майданчика та свята Різдва Христового до присутніх звернувся уповноважений представник Сєвєродонецької єпархії ієромонах Мелетій (Шаповалов).

Діти одразу випробували на міць майданчик. Батьки та гості заходу висловлювали щирі слова подяки міській владі за турботливій підхід до дитячого вуличного дозвілля.

Програму для малечі підготували дитячі колективи СДЮК «Юність». Музика, хороводи та конкурси додавали святу більшої казковості, а присутнім – запал для пустощів та ще більше бурхливих емоцій.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськості міськради

Рейтинг: 
Голосов пока нет