У Сєвєродонецьку вшанували пам’ять жертв політичних репресій

06-11-2017

У зв’язку з 80-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років наприкінці минулого тижня в Свято-Христо-Різдвяному кафедральному соборі відслужена заупокійна літія за жертвами політичних репресій, яку очолив секретар Сєвєродонецької єпархії архімандрит Ірінарх (Тимчук).

У меморіальному заході участь взяли заступник голови Луганської облдержадміністрації Ольга Лішик, в.о. першого заступника міського голови Сергій Зарецький, небайдужі городяни та віряни. Присутні вшанували пам’ять всіх людей, які стали жертвами сталінського режиму.

Після богослужіння секретар Сєвєродонецької єпархії архімандрит Ірінарх (Тимчук) нагадав присутнім про наслідки Великого терору: «Окрім тисячних жертв, в Україні за 1937-1938 роки було знищено політичну, мистецьку та наукову еліти, духовенство, відбулася деформація суспільних зв’язків, руйнування ціннісних орієнтацій».

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю

Сєвєродонецької міської ради