У Сєвєродонецьку відзначили  Всеукраїнський день працівників культури  та майстрів народного мистецтва

11-11-2016

9 листопада, у Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва, у Сєвєродонецьку пройшли урочистості з нагоди цього свята.
За культурне збагачення та розвиток містян відповідають спеціалізовані комунальні установи. Їх у нашому місті дев’ять. Одним з найактивніших є КЗ «Сєвєродонецький міський Палац культури». Тут здійснює свою діяльність 21 клубне формування, серед яких 18 колективів художньої самодіяльності. Із них 5 носять почесне звання «Народний» та 2 – звання «Зразковий». У творчих колективах міського Палацу культури займаються більш ніж 1000 учасників. За минулий рік КЗ «СМПК» організовано та проведено 268 заходів для всіх категорій населення, які відвідало 82486 осіб, в тому числі 127 заходів для дітей, підлітків та молоді, які відвідало 29950 осіб. Культурне життя міста нерозривно пов’язане з міським Палацом культури. Його діяльність спрямована на розвиток творчих здібностей, інформаційно-освітню та культурно-виховну роботу, а також на організацію дозвілля різних верств населення. У закладі проводяться культурно-масові заходи різного рівня. Не стало винятком і святкування Всеукраїнського дня пра­цівників культури та майстрів народного мистецтва.
Цього дня у МПК зібралися культпрацівники, які приймали заслужені вітання з професійним святом, оскільки їх робота дуже важлива: вони духовно збагачують, розвивають націю в залежності від мовних та культурно-історичних умов.
Завітали сюди і керівники міста: секретар Сєвєродонецької міської ради, в.о. міського голови Ігор Бутков, заступники міського голови Андрій Гавриленко та Сергій Зарецький, начальники структурних підрозділів міськради.
«Від імені міської ради дозвольте привітати вас зі святом – Всеукраїнським днем працівників культури та майстрів народного мистецтва, – звернувся до всіх присутніх в.о. міського голови Ігор Бутков. – Культура – це душа народу. І втілення вашої праці зберігається в традиціях та надбаннях народу. Сєвєродонецька міська рада здійснює усіляку підтримку культурній сфері і надалі буде робити все можливе, щоб культура в Сєвєродонецьку розвивалася. Зі святом вас!»
Під час заходу секретар міськради нагородив кращих сєвєродонецьких працівників культури грамотами, подяками, квітами і подарунками від виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради. Також цього дня були відзначені й місцеві майстри народного мистецтва. З їх роботами, представленими на виставці у холі Палацу культури, могли ознайомитися всі бажаючі.
Після офіційної частини святкування продовжилося концертом, який підготували творчі колективи міста.

Інф. «СВ»