У Сєвєродонецьку, у середу, 22 квітня

22-04-2020

Найголовніша інформація: нових випадків захворювання на COVID-19 у Сєвєродонецьку за минулу добу не зареєстровано, у місті є лише один випадок захворювання з цим діагнозом. Позитивний результат на коронавірус було встановлено у суботу у хворого, який проходив лікування від пневмонії.

21 квітня у Сєвєродонецькій багатопрофільній лікарні находились на лікуванні три хворих з діагнозом COVID-19, проте двох було переведено на амбулаторне лікування за місцем проживання.

Проте навколо міста досить напружена епідеміологічна ситуація: в Лисичанську - 8 випадків захворювання, в Рубіжному – 6, у Варварівці Кремінського району - 5. Загалом по Луганській області захворіли на COVID-19 вже 26 осіб (з яких 3 одужали). Тож, закликаємо без зайвої потреби не виїжджати за межі міста.

Незважаючи на обмеження, викликані епідемією, комунальне господарство Сєвєродонецька працює у штатному режимі, у місті відсутні факти припинення подачі  води, електрики, газу, в роботі усі 432 ліфти. Проводиться дезінфекція міських доріг, під’їздів багатоквартирних будинків, зупинок громадського транспорту. На міські маршрути вийшли 41 автобус та 17 тролейбусів, усі транспортні засоби перед виходом у рейс пройшли дезінфекцію.