У Сєвєродонецьку пройшли змагання зі спортивного орієнтування

21-11-2016

19 листопада в прилеглій до Сєвєродонецька лісовій смузі пройшов відкритий міський турнір зі спортивного орієнтування імені Ю.П. Михайлова.

У заході брали участь більше 100 спортсменів від 12 років. За заданий час вони мали пройти в лісі певну кількість локацій. Для того, щоб краще орієнтуватися на місцевості та не заблудитися, кожен учасник мав при собі компас та мапу, на якій були відображені контрольні пункти. Складність знаходження локації розподілили організатори змагань в залежності від кожної вікової категорії. Наприклад, для того, щоб пройти усі контрольні пункти наймолодшим учасникам змагань потрібно було подолати 1,3 кілометра, найдосвідченішим – 5 кілометрів.

«Наш вид спорту суміщає розумовий та фізичний розвиток. Тому для того, щоб взяти участь у наших змаганнях просто так випустити непідготовленого учасника в ліс я не можу, - каже головний суддя змагань, тренер КДЮСШ №3 зі спортивного орієнтування Олена Анатоліївна Костіна. - Спершу потрібно навчитися читати спортивну мапу, користуватися компасом, а також займатися фізичною підготовкою, оскільки цей вид спорту потребує значних навантажень».

Окрім сєвєвєродончан, у змаганнях брали участь спортсмени з Києва, Харкова, Станиці Луганської, Дружківки, Маріуполя, Слов’янська. Призери в кожній віковій категорії були нагороджені грамотами, а ті, хто виконали певні нормативи, отримали розряди в цьому виді спорту.

"СВ"