У Сєвєродонецьку проведено черговий рейд щодо дотримання санітарного законодавства та організації протиепідемічних заходів

26-06-2020

25 червня з метою контролю за дотриманням санітарного законодавства та організацією протиепідемічних заходів співробітниками відділу торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради сумісно з спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області та співробітниками Сєвєродонецького відділу поліції ГУНП в Луганській області було проведено рейд по об’єктах торгівлі, ресторанного господарства та об’єктах з надання послуг.

В ході рейду було відвідано 8 об’єктів (4 продовольчих магазинів, 1 перукарня, 3 заклади громадського харчування).

В магазинах з продажу продовольчих товарів встановлені порушення масочного режиму споживачами та продавцями. Проведена профілактична бесіда.

В закладах ресторанного господарства та в перукарні порушень не виявлено.

Рейди будуть продовжуватись і в подальшому.

Відділ торгівлі та з захисту прав споживачів Сєвєродонецької міської ради