У Сєвєродонецьку привітали працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

16-03-2018

Сєвєродонецька міська рада напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення вшанувала кращих представників цієї сфери за їхні трудові досягнення.

Під час урочистостей, що проходили 16 березня у міському Палаці культури, виконуючий обов’язки міського голови Ігор Слєсарєв висловив щиру вдячність працівникам житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення за їхню нелегку повсякденну ношу і передав найкращі вітання від міського голови Валентина Казакова.

«Якість повсякденного життя наших жителів багато в чому залежить саме від вашої наполегливої ​​й сумлінної праці. Від вашого відповідального ставлення до роботи і професіоналізму. Ваша робота - це невід'ємна частина гарного настрою, відмінного самопочуття наших городян. Це - гарантія громадського спокою і соціальної стабільності. І не лише на працівниках житлово-комунального господарства лежить відповідальність за благоустрій нашого міста. Обов'язок кожного жителя утримувати місто в чистоті і порядку. Чим більше людей усвідомлювало б, який тягар відповідальності за безперебійне життєзабезпечення та надання комунальних послуг лежить на ваших плечах, тим була б іншою думка і інше ставлення до вашої роботи. Від імені міськради прийміть найщирішу подяку за вашу працю.», – привітав Ігор Слєсарєв.

Депутат міської ради від ПП «Наш Край» Юрій Фурман також звернувся до присутніх: «Народний депутат України Сергій Шахов передає вам велике людське спасибі – за ту роботу, яку ви виконуєте на благо нашого міста. Роботу потрібну і важливу. Ви взяли на себе величезну відповідальність. Спасибі вам за те, що ви робите. За добру справу. Честь вам і хвала. Спасибі вам велике!»

Привітали комунальників й начальник Управління житлово-комунального господарства міської ради Антон Ковалевський та директор КП «Житлосервіс «Світанок» Дмитро Погорєлов.

За високий професіоналізм, усвідомлене почуття відповідальності за доручену справу, вагомий особистий внесок у забезпечення стабільної роботи галузі грамотами та цінними подарунками, подяками виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради, грамотами та подарунками від політичної партії «Наш край» нагороджено кращих працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Святковий настрій для присутніх створювали творчі колективи міського Палацу культури.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськради