У Сєвєродонецьку надано пріоритет у перевезенні у тролейбусах та маршрутних таксі співробітників підприємств та установ, що забезпечують життєдіяльність міста в період карантину

30-03-2020

З метою своєчасної доставки на роботу співробітників підприємств та установ, що забезпечують життєдіяльність міста в період карантину, розпорядженням міського голови підприємства-перевізники, а саме: ТОВ «Сєвєродонецьке АТП-10974», ПП «Автолайн Компані» та КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління» зобов’язують забезпечити пріоритетне перевезення у тролейбусах та маршрутних таксі міста Сєвєродонецька співробітників підприємств та установ, що забезпечують життєдіяльність міста в період карантину, за тимчасовими посвідченнями з печаткою Сєвєродонецької міської ради.

Керівникам підприємств та установ, що забезпечують життєдіяльність міста в період карантину, потрібно виготовити відповідно до затвердженої форми та заповнити на своїх співробітників, присутність яких необхідна для роботи підприємства (установи), тимчасові посвідчення та надати їх в департамент економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради для затвердження печаткою Сєвєродонецької міської ради.

Встановлено, що першочергове право на посадку у тролейбуси та маршрутні таксі міста Сєвєродонецька мають пасажири з тимчасовим посвідченням для пріоритетної посадки.

Рекомендовано керівникам підприємств, організацій, установ, які не відносяться до переліку тих, що забезпечують життєдіяльність міста в період карантину, укласти угоди з ТОВ «Сєвєродонецьке АТП-10974», ПП «Автолайн Компані», іншими перевізниками, щодо перевезення своїх співробітників до роботи та з роботи пасажирськими транспортними засобами, які не є маршрутними.

Наявність тимчасового посвідчення для пріоритетної посадки не звільняє від обов’язку оплачувати проїзд.

Звертаємо увагу, що для медичного персоналу у міському електротранспорті та маршрутному таксі також залишається пріоритетна позачергова посадка (розпорядження  в.о.міського голови від 20 березня).