У Сєвєродонецьку до Дня Конституції України відбулося покладання квітів до пам'ятників Тарасу Шевченку та Івану Франку

28-06-2020

28 червня з нагоди 24-ї річниці Конституції України за участю керівництва області та міста відбулося покладання квітів до пам'ятників Т.Г.Шевченку та І.Я.Франку.

Очолила обласну делегацію заступник голови облдержадміністрації Катерина Безгинська. Від Сєвєродонецька квіти покладали в.о. міського голови Вячеслав Ткачук і заступники міського голови Ірина Степаненко та Олексій Свєтіков.

Вячеслав Ткачук привітав присутніх з Днем Конституції України та побажав впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає Конституція і звання громадянина України.

Слід зазначити, що 27 червня, напередодні Дня Конституції України та Дня молоді, у Сєвєродонецьку, на площі перед міським Палацом культури, завдяки спільній роботі команди Ігоря Буткова – лідера депутатської більшості «Сєвєродончани», було відкрито повністю капітально відремонтований світломузичний фонтан, що стало справжнім святковим подарунком мешканцям та гостям нинішнього обласного центру.

Средняя: 5 (3 оценок)