У Сєвєродонецькому ВПУ №92 визначили українську майстриню

10-03-2017

Анастасія Бережна

2 березня в актовій залі ВПУ №92 відбувся міський молодіжний конкурс «Українська майстриня». Його організаторами виступили відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради, благодійний фонд «Заради майбутнього» та адміністрація ВПУ №92.
У заході брали участь 11 красунь. Усі вони вихованки училища. Кожна дівчина мала змогу представити себе. Для цього українські майстрині використали поетичну та прозову форму, участь друзів та навіть відеопрезентацію.
Глибокі знання в галузі українських символів, культурної, історичної та літературної спадщини українського народу дівчата показали під час інтелектуального конкурсу «Розумниця».
В якості домашнього завдання було виготовлення ікебан. Під час конкурсу «Святкова композиція» дівчата винесли свої флористичні вироби на сцену та презентували журі.
Цього разу до складу суддівської колегії увійшли начальник відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради Юрій Кузьменко, виконуючий обов’язки директора благодійного фонду «Заради майбутнього» В’ячеслав Мацегора, завідуюча організаційно-масовим сектором профспілкового комітету ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання Азот» Тетяна Лісовська, заступник директора з навчально-виховної роботи ВПУ №92 Катерина Кудря, старший майстер Людмила Нікончук і головний спеціаліст відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради Світлана Попова.
Вони дуже уважно спостерігали за учасницями, їхніми оригінальними ідеями та творчими винаходами, святковим настроєм, сценічною культурою, вмінням працювати з залом і створювати веселу атмосферу.

Влада Клименко

А особливо відчутною вона була під час конкурсу «Українська господарочка». Адже лише за п’ять хвилин, підтанцьовуючи та співаючи, дівчата готували смачненьку українську страву – вареники з картоплею. Їх смак згодом оцінили найактивніші вболівальники. А журі пильно приглядалося до того, яким чином вони були зліплені, чи рівненькі, чи однакові. А також стан робочого столу по завершенню приготування вареників.
Найбільш очікуваним для глядачів був конкурс «Український талант». Дівчата одна за одною виходили на сцену та демонстрували своє захоплення поезією, танцями і співом. Проте найоригінальнішими творчими номерами потішили Влада Клименко й Анастасія Бережна. Перша – виконанням класичної музики на піаніно, а друга показала одне з відгалужень боді-арту фейс-арт – малюнки на обличчі.
Завершився виступ дефіле у вечірніх сукнях. Дівчата обрали стримані, довгі сукні приємних кольорів. Кожна була нагороджена шквалом овацій та оплесків, персональними вигуками з залу.

Тетяна Чуйко

Кожна з учасниць отримала від організаторів заходу квіти, грамоту та цінний подарунок. Одні – за активну участь у конкурсі, інші – за перемогу. Так, третє місце посіла неперевершена Тетяна Чуйко, друге – у казкової Влади Клименко. А перше місце одноголосним рішенням суддів присуджено Анастасії Бережній.
«Я перебуваю у шоці, – поділилася враженнями Настя. – Чесно кажучи, не очікувала. Готуватися до конкурсу мені допомагали батьки. Підтримали хлопець і подруга. Свій виступ сильним не вважаю, адже, на мою думку, були кращі, тому результат дуже неочікуваний. Я просто була сама собою, такою, яка я є й у повсякденному житті. І вкотре переконалася, що найголовніше завжди бути собою. Раніше ніколи не брала участь у подібних заходах. П’ять років займалася музикою, навчалася у художній школі, відвідувала танці. Зараз веду відеоблог, де розповідаю про все на світі. І про цей конкурс також розповім. Про те, що шалено рада його результату і про задоволення, яке отримала від участі».

Олеся ПЕТРОВА