У Сєвєродонецькому ЦНАПі встановлено ще один платіжний POS-термінал

21-01-2020

21 січня для зручності оплати адміністративного збору у Центрі надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку встановлено ще один платіжний POS-термінал. Це вже п’ятий такий пристрій у Сєвєродонецькому ЦНАПі. Таким чином керівництво міста та депутатська група «Сєвєродончани» на чолі з Ігорем Бутковим продовжують роботу над покращенням комфортного перебування відвідувачів Центру надання адмінпослуг.

Такі платіжні POS-термінали дозволяють відвідувачам, не виходячи із ЦНАПу, безготівково проводити платежі за допомогою банківських карток миттєво. Це дає можливість значно оптимізувати час громадян для оформлення звернення щодо надання адміністративної послуги у сфері бізнесу, нерухомості, місця проживання, оформлення паспортних документів…

Встановленню терміналу передувало підписання договору еквайрінгу міської ради з банківською установою.

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук подякував керівнику банку та зазначив, що радий такому партнерству, а також висловив сподівання на подальшу співпрацю у встановленні нових терміналів для ЦНАПу та впровадженні IT-технологій, які мають сучасні банки.

«Сьогодні у нас чергове розширення можливостей і створення умов для наших городян, щоб вони могли мати право вибору, яким чином оплачувати послуги, щоб отримати більше переваг і менше витрат. У минулому році були встановлені POS-термінали Ощадбанку, а зараз ми вводимо в роботу платіжний POS-термінал ПриватБанку. Це ми робимо для того, щоб люди мали можливість вибору в залежності від того, якою банківською карткою вони користуються. – підкреслив Вячеслав Ткачук. - Ми сподіваємося найближчим часом отримати ще пересувний автомобіль на 4 робочих місця - за підтримки Канади - і дати можливість людям, які проживають в прилеглих населених пунктах, отримати деякі послуги за місцем проживання. А вже сьогодні люди, які обмежені в пересуванні, користуються послугою «мобільний кейс» на дому. Мета міської влади та команди Ігоря Буткова - дбати про наших мешканців і працювати на благо сєвєродончан!»

Керівник банку Едуард Фільчаков подякував міській раді за співпрацю та побажав ЦНАПу розвитку.