У Сєвєродонецькому ЦНАПі розпочав роботу веб-портал

14-07-2020

Сьогодні, 14 липня, розпочав свою роботу веб-портал Центру надання адміністративних послуг у м.Сєвєродонецьку Сєвєродонецької міської ради (далі – портал ЦНАПу).

Введення в дію порталу ЦНАПу (адреса порталу: ]]>http://cnap.sed-rada.gov.ua/]]>) допоможе наблизити адміністративні послуги до громадян міста Сєвєродонецька та Луганської області, підвищить інформованість заявників щодо етапів опрацювання їх звернень про надання адміністративних послуг. Портал ЦНАПу буде забезпечувати користувачів необхідною інформацією щодо графіку роботи, способів та маршрутів проїзду до будівлі ЦНАП, переліку адміністративних послуг, які надаються через ЦНАП, нормативною базою, останніми новинами, що зробить роботу ЦНАП ефективнішою. Крім того, для зручності та пізнавальної інформації на порталі розміщені веб-камери міста. Портал обладнаний персональним кабінетом, вхід до якого здійснюється тільки за допомогою захищеної авторизації BankID, а саме – електронно-цифровий підпис, банківські сервіси, мобільні сервіси та ID картки. У персональному кабінеті клієнт може замовити послугу, відстежувати її хід та отримати позначку про закінчення обробки. Також користувач може залишити оцінку надання послуги та відгук.

Сайт за допомогою сучасних засобів з’єднаний з:

- програмним комплексом «Універсам послуг», за допомогою якого ведеться облік заяв, їх стан розглядання та виконання;

- терміналом електронної черги для попереднього запису на отримання адміністративної послуги.

Наочно розташовані номери контактних телефонів, електронної пошти та сторінок у соціальних мережах для отримання первинної консультації, оцінювання та надання пропозиції щодо роботи ЦНАПу.

Секретар Сєвєродонецької міської ради, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук високо оцінює співпрацю з Програмою ООН із відновлення та розбудови миру, що фінансується Європейським Союзом та дякує за допомогу в питанні розвитку системи адміністративних послуг в перспективній ОТГ. Крім того, користуючись нагодою він висловив колективу Програми ООН з відновлення та розбудови миру щиру вдячність за підтримку, ініціативу та надійне плече допомоги.

Центр надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку Сєвєродонецької міської ради