У Сєвєродонецькій міськраді з метою запобігання поширенню коронавірусу введено особливі умови роботи

16-03-2020

В.о. міського голови Вячеслав Ткачук підписав розпорядження «Про реалізацію заходів, передбачених протоколом №5 регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 р.» (№90 від 13.03.2020). Відповідно до нього, з метою реалізації заходів, направлених на запобігання поширенню коронавірусу COVID-19, передбачених п.7 протоколу №5 регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 р., керуючись законодавством України про місцеве самоврядування, у Сєвєродонецькій міській раді вводяться особливі умови роботи.

Так, п.1 розпорядження строком до 3 квітня нарадчі заходи виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради, включаючи апаратні наради, за винятком виключних випадків, переводяться в режим телефонних або відео конференцій.

Проведення особистих прийомів громадян в.о. міського голови Сєвєродонецька та заступників міського голови скасовуються до особливого розпорядження, але заяви, звернення, електронні листи приймаються у робочому порядку.

До особливого розпорядження переводиться на роботу з віддаленим доступом з використанням електронних комунікацій та технологій персонал загального, організаційного та відділ кадрів міськради.

Вводиться режим регулярного провітрювання службових приміщень міської ради і щоденних дезінфекційних заходів та запроваджується щоденний температурний скринінг персоналу виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради. У разі ознаки у працівників гострих респіраторних захворювань – відповідно розпорядження їх будуть негайно відправляти додому на самоізоляцію.

Матеріали по темі:

Виконком затвердив рішення міської комісії ТЕБтаНС щодо запобігання поширенню на території Сєвєродонецької міської ради коронавірусу COVID-19

Відбулось засідання комісії ТЕБтаНС щодо запобігання поширенню на території Сєвєродонецької міської ради коронавірусу COVID-19

Средняя: 5 (2 оценок)