У Сєвєродонецькій міськраді активно вирішують проблему з освітленням міста

23-12-2016

Давня проблема з освітленням в районі будинку 77а по проспекту Гвардійському нарешті вирішена. Жителі зізнаються, що протягом двадцяти років цією місцевістю було страшно ходити в темний час доби. Проблему вдалося владнати після звернення мешканців будинку до депутата свого округу Олени Буткової.

«У нас освітлення давно немає: років двадцять, напевно. А зараз ми здивовані та вдячні нашому депутату Олені Миколаївні Бутковій. Вона дбає про наш дім: за її сприянням у нашому дворі заасфальтували дорогу, встановили дитячий майданчик та лавочки. Її допомога сприяла становленню нашого двору як зразково-показового», - каже мешканка мікрорайону.

Депутату вдалося переконати своїх колег у необхідності виділення більш ніж 26 тис. грн. на освітлення цього мікрорайону. За ці кошти було закуплено 8 світлодіодних світильників. Після закінчення монтажу депутат прийшла на місце перевірити їх якість та поспілкуватися зі своїми виборцями.

«Ці світильники дуже економні. Вони дозволяють економити кошти міського бюджету, - каже депутат Сєвєродонецької міської ради Олена Буткова. - Я вдячна мешканцям за те, що вони такі активні, дбають про добробут в своєму будинку та дворі. І я рада допомогти у вирішенні їх проблем».

Завітав до мікрорайону перевірити якість виконаних робіт й заступник міського голови Андрій Гавриленко.«Благоустрій цього мікрорайону - прекрасний приклад того, наскільки ефективною може бути робота мешканців міста, мікрорайону з депутатом міської ради. На прикладі цього будинку по Гвардійському проспекту. Тут вночі було неможливо пройти. Завдяки проведеним відновлювальним роботам територія в темний час буде достатньо освітлена», - каже заступник міського голови.

Вирішили давню проблему з освітленням й у селищі Синецькому, що територіально відноситься до Сєвєродонецька.

«По темряві ходили без освітлення з ліхтарями. Йдеш вулицею – й душа у п’ятах, як кажуть, - розповідає мешканка селища Ірина Трубнікова. - У зимовій період рано темніє. Діти повертаються зі школи, дорослі – з роботи. Дуже страшно було ходити. Тепер у нас світло і дуже зручно. Ми не відчуваємо, що забуті. Влада про нас піклується».

«Вулиця Травнева була темною, понад берегом Сіверського Дінця теж страшно ходити ввечері. Зробили освітлення. Ми вдячні депутатському корпусу, депутату нашому Віктору Анатолійовичу Пилипенку за те, що сприяв вирішенню цього питання та завжди реагує на наші прохання», - каже мешканка Синецького Ганна Зуєнко.

Заступник міського голови Олег Кузьмінов розповів про технічну сторону цього питання: «Депутатами в середині року були виділені кошти на зовнішнє освітлення в селищі Синецькому. Вартість робіт 107 тис. грн. За планом встановили 11 світлодіодних ламп та освітили єдину неосвітлену вулицю в Синецькому».

У планах Сєвєродонецької міськради вже у першому півріччі наступного року відновити освітлення в усіх шести прилеглих до Сєвєродонецька селищ.

"СВ"