У Сєвєродонецькій міській раді продовжено карантинні заходи

22-06-2020

У зв’язку з продовженням Кабінетом Міністрів України до 31 липня 2020 року карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів, в.о. міського голови Вячеслав Ткачук підписав розпорядження «Про продовження заходів, введених у зв’язку з карантином» (№183 від 22.06.2020).

До 31 липня 2020 року робота ЦНАП та УПСЗН розпочинається з 10:00 год., робота інших виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради - з 8:00 год.

Нарадчі заходи виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради, включаючи апаратні наради, за винятком виключних випадків переводяться в режим телефонних або відео конференцій. Також не допускається проведення у будівлі міської ради засідань, нарад тощо, не пов’язаних зі здійсненням місцевого самоврядування.

Продовжено до 31 липні і дистанційний режим роботи з громадянами в виконавчих органах міської ради (крім ЦНАТ та УТСЗН), звернення можна подати біля дверей будівлі міської ради, звернувшись до охоронця. Прийом звернень громадян відбувається також через Укрпошту чи через електрону пошту. Просимо з розумінням ставитися до цих тимчасових незручностей, ці заходи прийняти виключно заради збереження здоров’я сєвєродончан.