У Сєвєродонецькій громаді знову буде працювати «ЗооКонтроль»

11-08-2021

З 16 серпня на території Сєвєродонецької громади буде проводитися профілактичне щеплення від сказу та стерилізація безпритульних собак. Фахівці організації будуть виловлювати, стерилізувати, щеплювати від сказу, хіпувати безпритульних тварин. У цьому році за бюджетні кошти планується обробити 435 безпритульних собак з усієї Сєвєродонецької громади, включно з селами та ін.

Усі ветеринарні процедури з собаками будуть проводитися у вже знайомому містянам мобільному ветеринарному пункті організації «ЗооКонтроль».

Прохання до всіх небайдужих громадян залишати заявки на обробку безпритульних собак за телефоном інформаційної служби ЗооКонтроль: 068-179-29-50 Наталія.

ЗооКонтроль вкотре звертає увагу сєвєродончан, що не надає ветеринарні послуги кішкам та хатніми тваринами.