Ви тут:

У міському парку з’явився великий дитячий ігровий комплекс

22-01-2018
Категорія: 

У Сєвєродонецьку з'явився ще один (третій) сучасний дитячий ігровий комплекс. Його урочисте відкриття відбулось 20 січня. Яскраві кольори, музика та дитячій гомін цього разу наповнили міський парк, біля центрального входу в який і розташовано комплекс.

На свято завітали почесні гості: народний депутат Сергій Шахов, заступник голови Луганської облдержадміністрації Сергій Філь, міський голова Валентин Казаков, в.о. першого заступника Сергій Зарецький та заступники Олексій Ярош та Григорій Пригеба, а також уповноважений представник Сєвєродонецької єпархії ієромонах Мелетій (Шаповалов).

Народний депутат України Сергій Шахов привітав всіх з новорічно-різдвяними святами та зазначив: «Дай Бог, щоб хватило сил у міського голови, його заступників, помічників відбудувати парк, щоб вся дітвора міста і, звичайно ж, матусі, бабусі, дідусі приходили до також ж прекрасного парку, яким він був раніше. Моя задача, перш за все, максимально докласти зусиль, щоб у цьому році почали будувати стадіон!», - наголосив Сергій Шахов.

Міський голова Валентин Казаков побажав дітям та їх батькам щастя, здоров’я і запевнив: «Ми зробимо, щоб наш парк, як ми і обіцяли, був місцем відпочинку і місцем, де дітворі можна гратися на дитячому майданчику, займатися на спортивному майданчику», - зазначив Валентин Казаков та запевнив, що міська влада зробить все, щоб відбудувати стадіон.

До слова запросили й представника винуватців свята – від малечі керівництву міста подякував Давид Костиря. Від всіх малюків він вручив міському голові символічний  подарунок – ключ.

Малеча одразу «обліпила» приладдя, а це і шведська стінка, і гойдалки, і гірка, і будиночки, і пісочниця та ін. Жодного вільного місця не було не лише на майданчику, а й навколо. Розваги, конкурси та ігрова програма з запальною музикою, які лунали у парку, залучали до веселощів все більше городян.

Не обійшлося без подарунків. Всі діти отримали солодкі подарунки від народного депутата України Сергія Шахова.

Програму для малечі підготували дитячі колективи міського Палацу культури та СДЮК «Юність». Свято тривало до перших сутінок – діти з батьками з задоволенням вивчали всі переваги дитячого ігрового комплексу.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськості міськради

Рейтинг: 
Голосов пока нет