У Борівському відкрито дитячий садок

07-11-2016

7-го листопада в селищі Борівське відбулося урочисте відкриття комунального дошкільного навчального закладу (ясел-садка) загального розвитку №45 «Джерельце».

У селищі був відсутній дитсадок з початку 90-х років минулого століття. Цей факт спричиняв безліч незручностей батькам: в робочий час малюків необхідно було влаштовувати та возити до Сєвєродонецька, розташованого в двадцятьох хвилинах їзди. Така можливість була не в кожної родини. Тож працюючі татусі та матусі вимушені були залишати своїх чад в своїх батьків, що фактично позбавляло їх можливості повноцінного спілкування з однолітками. Протягом усього часу існування цієї проблеми борівчани зверталися до міської влади по допомогу. Але остаточно вирішити проблему вдалося лише в цьому році. Депутати Сєвєродонецької міської ради дали дозвіл на реконструкцію невеличкої будівлі колишньої школи та виділили на ремонт 16 тис. грн. Роботи були проведені швидко: за два місяці установа була готова до експлуатації. Відтепер 60 маленьких борівчан зможуть відвідувати дитячий садок у рідному селищі, повноцінно розвиватися та пізнавати світ разом зі своїми однолітками.

Завітали привітати мешканців Борівського з відкриттям садка керівники органів місцевого самоврядування: секретар міськради, в.о. міського голови Ігор Бутков, заступники міського голови Сергій Зарецький та Олексій Ярош, начальник відділу освіти Ольга Каширіна, керівник фінансового управління Марина Багрінцева, очільник відділу культури Тетяна Грачова, радники міського голови Григорій Пригеба та Галина Слупська. Також на заході були присутні директор Департаменту освіти та науки Луганської облдержадміністрації Юрій Стецюк та Архієпископ Старобельський та Сєвєродонецький Никодим.

З вітальним словом до присутніх звернувся секретар міської ради Ігор Миколайович Бутков. «Зі святом вас, шановні борівчани, з відкриттям дитячого садку в населеному пункті. Я знаю, що проблема відсутності дитсадка існувала в селищі давно. Владнати її вдалося лише в цьому році. Це питання ми вирішили завдяки вам, активним борівчанам, які не переставали звертатися до чиновників та обранців. Дякую депутатам за те, що виділили кошти на реконструкцію та переобладнання цієї будівлі під дитячий садок. Цей крок дуже важливий та необхідний. Адже діти – це наше майбутнє. Дуже важливо, щоб вони розвивалися, вчилися в оточенні своїх одноліток. Наразі садок може вмістити лише 60 малюків. Однак в планах в Сєвєродонецької міської ради розширити його, щоб проблема влаштування дітей в Борівському взагалі не стояла на порядку денному. Впевнений, що разом з вами, шановні борівчани, нам це вдасться. Зі святом відкриття садку! Миру вам, здоров’я та злагоди», - сказав Ігор Бутков. Під час заходу секретар міськради подяки та квіти вручив тим, хто приймав безпосередню участь у відкритті садка. Серед нагороджених – депутат Сєвєродонецької міської ради Лариса Летюча, яка надавала всебічну підтримку та була активною учасницею процесу облаштування дитсадка в Борівському.

«Шановні земляки, - звернулася під час заходу до присутніх Лариса Леонідівна. - Коли півроку тому проводилася нарада з відділом освіти міськради, тоді я, чесно кажучи, несміливо та боязко висловила свої сподівання, що садок з’явиться з нового навчального року. І в нас все вдалося. Вдалося завдяки небайдужим. Тим, хто приходив сюди, допомагав, вкладав свою душу в цей заклад заради наших дітей. І спостерігаючи радість та щастя в очах малюків, можу із впевненістю сказати, що ми все зробили правильно, наша праця не даремна».

Під час урочистостей почесні гості передали дитячом садку багато подарунків – іграшки, канцтовари, розвиваючі ігри для дітей. Одним з ключових моментів заходу стало вручення секретарем міської ради символічного ключа директорці закладу, а також традиційне перерізання червоної стрічки як символ остаточного відкриття садку.

"СВ"