Туристські зорі – 2017

24-02-2017

21 лютого у Центрі туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді відбувся І-й етап міського конкурсу авторської та бардівської пісні патріотичної тематики для учнів та працівників освіти «Туристські зорі».

Захід проводиться з метою розвитку пісенної самодіяльності серед учнівської молоді і педагогічних працівників загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, популяризації і пропаганди пісенного мистецтва, естетичного та патріотичного виховання підростаючого покоління, творчого взаємообміну між виконавцями різних вікових категорій та виконавчої майстерності, визначення кращих виконавців і авторів самодіяльної авторської та бардівської пісні, підвищення їхньої художньої майстерності та збагачення репертуару.

Спостерігали за виконавцями почесні гості. Серед них головний спеціаліст відділу освіти Сєвєродонецької міської ради Наталія Гаввіна, офіцери об’єднаного Центру цивільно-військового співробітництва м. Сєвєродонецьк підполковник Віталій Небожук, старший лейтенант Євгенія Шевченко, директор

СЦТКЕУМ Лариса Борисова та представники ЗМІ.

Оцінювали конкурсантів судді у такому складі: головний спеціаліст відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради Світлана Попова, учасник міського клубу самодіяльної пісні «Діалог» Аркадій Сінаревський та представник Сєвєродонецької молодіжної ради Олександр Колесник.

Оцінювали конкурсантів – а це близько 40 представників учнівської молоді та викладачів – за такими критеріями: відповідність тематики пісні віку виконавця, співацька майстерність, музичне оформлення пісні, артистизм, сценічна культура та сценічний образ. Конкурс проводився за номінаціями автори-соло, автори-ансамбль і виконавці-соло, виконавці-ансамбль.

Приємним сюрпризом було виконання власних та авторських композицій молодими і талановитими педагогами-організаторами Тетяною Сергєєвою та Альоною Чудаковою. Бурхливо аплодували також Роману Єгорову, який дуже артистично виконав пісні «Палати» та «Жигулі». Крім того, на конкурсі він неодноразово виступав акомпаніатором для інших виконавців. А от маленьким конкурсантам до вподоби прийшлася туристична пісенька «Незграбне ведмежа». Ці виконавці за результатами туру увійшли до двадцятки найкращих. Вони візьмуть участь у гала-концерті, під час якого й буде визначено переможців та лауреатів конкурсу «Туристські зорі – 2017».

Олеся ПЕТРОВА