Третій Доброярмарок у Сєвєродонецьку

03-03-2018

У суботу, 3-го березня, завдяки Міжнародній організації з міграції (МОМ) та Посольству Великої Британії в Україні в межах проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні» в найбільшому торгівельно-розважальному комплексі нашого міста «Джаз» проведено третій Доброярмарок.

Захід був покликаний надати можливість учасникам програми МОМ зі зміцнення економічного потенціалу – внутрішньо переміщеним особам та вразливим членам місцевих громад, які одержали обладнання для втілення і розвитку власного бізнесу – представити свою продукцію та встановити контакти із широким колом потенційних клієнтів та партнерів.

Від Сєвєродонецької міської ради прийняв участь у заході та привітав учасників перший заступник міського голови Ігор Слєсарєв:  «Дуже раді вас бачити в нашому місті на Доброярмарку, який проводиться в рамках проекту «Інтеграційна та стабілізаційна підтримка шляхом забезпечення засобами існування внутрішньо переміщених осіб та населення, що постраждало внаслідок конфлікту в Україні». Хочу вас запевнити, що Сєвєродонецька міська рада та міський голова Валентин Казаков щиро зацікавлені в розвитку підприємництва, зокрема малого та середнього бізнесу. Оскільки саме цей бізнес на даний час створює нові робочі міста в нашому місті та поповнює наш міський бюджет. Тому ми всіляко готові підтримувати тих виробників, які готові доброчесно здійснювати підприємницьку діяльність на території нашого міста. Хочемо від імені місцевої влади подякувати Міжнародну організацію з міграції та Посольство Великої Британії в Україні за увагу до нашого міста, за увагу до нашого краю, за підтримку та розвиток підприємництва як у нашому місті так і на всій території України. Хочу звернутись до всіх виробників. Знайте те, що особисто мої двері для вас завжди відкриті. Запрошую, приходьте, пропонуйте. Впевнений, що багато питань ми зможемо разом вирішити. Сьогодні я бажаю всім доброї ярмарки та кріпкого всім здоров`я!»

Присутні на Доброярмарку знайомилися із кондитерами, пекарями, фермерами, бджолярами, виробниками хенд-мейд прикрас і подарунків та з іншими не менш цікавими підприємцями. Бажаючі мали змогу придбати подарунки, ексклюзивні вироби, а також поласувати смаколиками. Для дорослих та дітей проводилися безкоштовні цікаві майстер-класи. На додачу, Доброярмарок посприяв налагодженню співпраці, партнерства та діалогу поміж його учасниками.

P.S. Упродовж трьох років Міжнародна організація з міграції впроваджує проекти на підтримку внутрішньо переміщених осіб та людей, які зазнали наслідків конфлікту в Україні. Зокрема, понад шість тисяч осіб отримали обладнання для започаткування та розвитку власної справи, що дозволило їм збільшити свій дохід та надавати нові послуги у своїх громадах.

Відділ внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю