Ти у мене єдина: Рекорд з масового виконання пісні "Червона рута" у Сєвєродонецьку та захоплюючий концерт українських гуртів

24-08-2021

Концертом відомих українських колективів та виконавців: СКАЙ, OT VINTA, Анжеліка Рудницька, Ярмак, Поль Манондіз, Шпилясті Кобзарі та GG ГуляйГород продавжилися урочистості до Дня Державного Прапора України.

]]>Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації, відкриваючи святковий заходи, заявив, що країна, яка бореться за незалежність, має захищати власні символи.]]>

«Вітаю усіх вас з визначним святом, що жовто-блакитною єднає нашу країну від Луганщини до Львівщини – Днем Державного Прапора України. Безумовно, країна, що бореться за незалежність, має захищати власні символи. Одним з цих символів нашої країни є прапор, що уособлює єдність, силу та свободу. Бажаю вам жити у кольорах нашого стягу, де жовтий то – добробут, а блакитний – то мир», – привітав присутніх Сергій Гайдай.

«Державний Прапор – це символ суверенітету та незалежності нашої держави. Ми маємо бути гордими і пишатися нашим стягом», - наголосив керівник Сєвєродонецької міської ВЦА Олександр Стрюк та подякував Анжеліці Рудницькій за святковий концерт.

]]>Також під час заходу був встановлений національний рекорд. Понад чотири тисячі жителів області разом заспівали одну з найвідоміших у світі українських пісень – «Червону руту» Софії Ротару (автор тексту Володимир Івасюк).]]>

Українські зірки «запалили» публіку шаленими виступами: задали драйву у етно-електростилі, реп і рок виконавці зарядили ритмом кожного.