Ви тут:

Світла пам’ять… Зупинилося серце Євгена Назарова, директора ДНЗ "Луганського центру професійно-технічної освіти"

22-10-2020
Категорія: 

21 жовтня 2020 року перестало битися серце Назарова Євгена Івановича, директора ДНЗ "Луганського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості".

Раптова звістка про смерть Євгена Івановича вразила серця всіх, хто його знав. Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. У скорботі низько схиляємо голову, молимося за упокій душі покійного.

Євгену Назарову було 43 роки, він дуже любив життя. Упродовж тривалого часу працював з молоддю, в Луганську очолював місцеву команду КВК, був ведучим гумористичних заходів та перебував у руслі громадських подій.

Останні шість років Євген Назаров працював у Державному навчальному закладі «Луганській центр професійно-технічної освіти». Очолював цей переміщений навчальний заклад з 2015 року і вивів його у лідери серед закладів професійно-технічної освіти України.

Завжди усміхнений, з позитивом та креативними ідеями він розвивав у Сєвєродонецьку навчальний заклад, де молодь здобувала робочі професії, а досвідчені фахівці перекваліфіковувались.

Колегам Євген Назаров запам’ятається дуже активною і працьовитою людиною – він горів роботою і мав багато цікавих ідей.

Луганська обласна державна адміністрація та Луганський обласний центр зайнятості, Військово-цивільна адміністрація м. Сєвєродонецьк та Луганський центр професійно-технічної освіти глибоко сумують з приводу непоправної втрати та висловлюють співчуття дружині та дітям Євгена Назарова, а також усім його близьким та друзям.

Світла пам’ять…

 

 

Рейтинг: 
Голосов пока нет