Студенти та курсанти ЛДУВС долучилися до соцзаходів в рамках протидії поширенню епідемії COVID-19

10-04-2020

До соціальних заходів, що проводяться Сєвєродонецькою міською радою в рамках протидії поширенню епідемії COVID-19, долучилися студенти та курсанти Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка.

Другий тиждень за ініціативою курсантсько-студентського самоврядування, спільно з представниками управління праці та соціального захисту населення міськради, вони надають допомогу людям похилого віку та громадянам, що опинилися в скрутних життєвих обставинах.

Така співпраця забезпечує максимальну ефективність діяльності органу соціального захисту населення в складних умовах карантину та обов’язково буде продовжена.

За матеріалами Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка

Средняя: 5 (2 оценок)