Ви тут:

Спростовуємо черговий фейк від «В Час Пик»

04-05-2020
Категорія: 

29 квітня видання «В Час Пик» оприлюднило матеріал «]]>Могут упасть и травмировать»: в Северодонецке устанавливают «новые» столбы (фото)]]>». В ньому стверджується, що, цитуємо: «в Северодонецке вместо деревянных столбов устанавливают бетонные. Казалось бы, что в этом плохого? Но местных жителей смутил тот факт, что столбы вовсе не новые».

Ця інформація є неправдивою. По-перше, у жодного комунального підприємства міста не має на балансі дерев’яних стовпів, у Сєвєродонецьку вони давно не використовуються. По-друге, комунальне підприємство «Сєвєродонецькліфт» у квітні дійсно замінило світильники на сучасні світлодіодні на вулиці Лісова на дільниці від улиці Енергетиків до вулиці Горького, опори при цьому не мінялися.

Що стосується залізобетонного стовпа, про встановлення якого пише «В Час Пик», то він знаходиться в іншій частині вулиці Лісова, а саме біля будинку, розташованого на перехресті вулиці Лісової та проспекту Хіміків, жодних робіт комунальні служби там не виконували. Ця опора дійсно встановлена, але в приватному порядку. Вона не є новою, але використання громадянами не нових будівельних матеріалів і конструкцій законом не заборонено. Наразі відсутні ознаки, які б давали підстави вважати цю опору аварійною.

Маємо нагадати виданню «В Час Пик», що журналісти зобов’язані перевіряти достовірність інформації, яку поширюють. Тим більше, якщо отримують таку інформацію від фейсбучних ботів.

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (1 оценка)