Спортивна мозаїка

27-11-2017

17.11.2017 р. в м. Бахмут проходила матчева зустріч команд ДЮСШ області з легкої атлетики серед юніорів, юнаків та дівчат 2000-2001 р.н. Вихованці КДЮСШ 2 показали високі результати та завоювали 7 медалей. Олександр Рязанцев став двічі чемпіоном змагань, показавши кращі результати в бігу на 60 м та 300 м, та посів друге місце в естафеті. Призерами змагань стали Єлизавета Якімова, Лілія Удовиченко та Ігнат Комплектов.

Підготували спортсменів до змагань Наталія Анатоліївна Жепка та Станіслав Юрійович Кулєш.

18.11.2017 р. відбувся Відкритий чемпіонат м. Сєвєродонецька з важкої атлетики. У змаганнях взяли участь спортсмени всіх вікових категорій. Чемпіонами змагань у своїх вагових категоріях стали:

Данило Запорожський – у в/к 45кг

Андрій Покотилов – у в/к 50кг

Гліб Ферт – у в/к 56кг

Геннадій Шахов – у в/к 62кг

Дмитро Стрєлецький – у в/к 69кг

Максим Стужко – у в/к 77кг

Станіслав Кулєш – у в/к 85кг

Сарібек Мартиросян – у в/к 94кг

Денис Назарько – у в/к 105кг

Богдан Бурячек – у в/к +105кг

Всього ж сєвєродонецькі атлети завоювали понад 20 медалей різної проби.

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Микола Дмитрович Воденіков, Андрій Григорович Кравець.

18–19.11.2017 р. у м. Лимані відбувся відкритий Чемпіонат Донецької області (ІІІ-ІV етапи) зі спортивного орієнтування на дистанції за вибором, паркове орієнтування.

У змаганнях брали участь більш 100 спортсменів: спортсмени КДЮСШ-3 м. Сєвєродонецька, а також спортсмени з Краматорська, Дружковки, Торецька, Слов’янська, Маріуполя.

Особистий залік по групам:

Дистанція за вибором:

І м     – Куценко Дар’я  (2003 р.н.) тренер-викладач Костіна О.А.

ІІІ м – Онопко Данило (2002 р.н.) ст. тренер-викладач Шуняков В.А.

Паркове орієнтування:

І м     – Куценко Дар’я  (2003 р.н.) тренер-викладач Костіна О.А.

ІІІ м – Колмичек Дар’я  (2003 р.н.) тренер-викладач Костіна О.А.

ІІІ м – Онопко Данило (2002 р.н.) ст. тренер-викладач Шуняков В.А.

Відділ молоді та спорту міськради