Спортивна мозаїка

27-02-2018

Скелелазіння

З 9 по 11 лютого у Харкові пройшов Відкритий чемпіонат Харківської області зі скелелазіння. У ньому взяли участь представники чотирьох областей: Луганської, Донецької, Полтавської і Харківської.

З 14 сєвєродонецьких спортсменів КДЮСШ №1 у фінал потрапило 8. Найкраще показала себе вікова група 2008-2007 р.н. Третє місце виборола Ярослава Пащук, друге – Катерина Зомарєва. А перемога дісталося скелелазкам з Харкова. У юнаків цього віку у фіналі бронзу завоював Владислав Макогон. Серед наймолодших учасників змагань 2009-2010 р.н. срібло – у Ксенії Нефедової. Серед більш старших, у фіналі брали участь Володимир Зомарєв і Дмитро Веслогузов.

Бокс

З 12 по 18 лютого у Бердянську відбувся чемпіонат України з боксу серед юнаків 2004-2005 р.н. Одним з учасників від Луганської області був вихованець КДЮСШ №1 Давид Рабочий. Він виступав у ваговій категорії 65 кг. У фіналі Давид, якого тренує Вадим Слєпньов, здобув 2-е місце!

Легка атлетика

16 і 17 лютого у Бахмуті проходив чемпіонат Донецької області з легкоатлетичного двоборства серед юнаків і дівчат 2003 р.н. та молодше. У змаганнях взяли участь спортсмени з 12 міст. Єлизавета Ляшенко стала чемпіонкою, показавши найкращі результати в бігу на 60 м та стрибках у довжину. Олександр Клименко завоював срібло, а Ілля Утросін – бронзу.

Учасників змагань підготували: Наталія Анатоліївна Жепка, Станіслав Юрійович Кулєш та Микола Іванович Трембач.

х х х

18 лютого у Києві пройшов Кубок України з легкої атлетики у приміщенні. Вихованець та випускник КДЮСШ №2 Олег Кукота в бігу на 60 м з бар’єрами виконав норматив майстра спорту. Тренував спортсмена Микола Іванович Трембач.

Плавання в ластах

З 18 по 20 лютого у київському Палаці водних видів спорту відбувся фінал Кубка України 2018 з плавання у ластах. Луганську область на цих змаганнях представляли спортсмени СДЮСТШ ВВС «Садко» – МСМК Денис Левін, МСМК Валентина Рєзнік і МС Катерина Сторчева.

У результаті триденної боротьби у сєвєродонецьких підводників 8 медалей. Найбільш успішно виступив Денис Левін. На його рахунку 4 золоті нагороди на дистанціях 50 м пірнання, 50 и 100 м плавання в ластах і 100 м плавання з аквалангом. У Катерини Сторчевої – срібло на дистанціях 50 м плавання в ластах, 100 м плавання з аквалангом, бронза на 400 м підводне плавання і золото в естафеті 4 по 100, де вона виступала у змішаній команді «Садко»-Дарница 303. На жаль, через хворобу Валентина Рєзнік не змогла взяти участь у цих змаганнях.

Відділ молоді та спорту міської ради