Ви тут:

Спортивна мозаїка

14-07-2017
Категорія: 

Плавання в ластах

З 2 по 9 липня 2017 року у м. Вроцлав (Польща) проходив чемпіонат Європи (плавання в ластах). У ньому брала участь і збірна команда України з підводного спорту. Вона провела своєрідну репетицію перед Х Всесвітніми іграми з неолімпійських видів спорту, які незабаром відбудуться у цьому ж місті, та у гострій боротьбі завоювала:

  • у особистому заліку: 5 золотих, 7 срібних і 6 бронзових медалей;
  • у естафетах: 3 срібні та 2 бронзові медалі.

Наші спортсмени встановили 4 дорослих і 1 юніорський рекорди України. Після чотириденної боротьби у басейні відбулися запливи марафонців на відкритій воді, де команда України «виловила» ще срібло та бронзу на дистанції 6 км.

До складу збірної команди України входять і два сєвєродонецькі спортсмени, майстри спорту міжнародного класу Денис Лєвін та Валентина Рєзнік. У напруженій боротьбі вони також показали високі результати.

Денис став бронзовим призером чемпіонату Європи на дистанції естафетного плавання 4 по 50 м і був п’ятим на дистанції 50 м пірнання. Валентина – срібна призерка чемпіонату Європи на дистанції естафетного плавання 4 по 200 м.

Нагадаємо також, що Валентина Рєзнік братиме участь у Всесвітніх іграх, які пройдуть у Польщі 20-22 липня, а Дар’я Карук і Володимир Сущенко готуються до майбутнього юнацького чемпіонату світу, що відбудеться у Томську 31 липня – 7 серпня.

Ю. КУЗЬМЕНКО, начальник відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради

Рейтинг: 
Голосов пока нет