Спортивна мозаїка

12-04-2017

Легка атлетика

8 квітня 2017 р. в Лисичанську відбувся Відкритий чемпіонат Луганської області з легкоатлетичного кросу. У змаганнях взяли участь спортсмени з Лисичанська, Сєвєродонецька, Старобільська, Кремінної та Станиці Луганської. Спортсмени боролися на дистанціях від 500 м до 10 км. Серед атлетів КДЮСШ-2 кращий результат показав Данило Мерщанський. Він посів 3-е місце серед юнаків на дистанції 2 км, показавши час 7.03,00 хв. Тренує спортсмена Станіслав Юрійович Кулєш.

Стрибки на акробатичній доріжці

8 квітня 2017 р. в Сєвєродонецьку проходив чемпіонат Луганської області зі стрибків на акробатичній доріжці серед юнаків та дівчат. У змаганнях взяли участь спортсмени з Лисичанська та Сєвєродонецька. Вихованці КДЮСШ-2 показали високі результати та завоювали 4 медалі. Анастасія Гончарова посіла 2-е місце серед учасників 2009 р. н. та молодше. Олександр Загайнов став чемпіоном за програмою І розряду. Михайло Левчук посів 2-е місце (програма КМС). Марія Бондарчук стала кращою серед дівчат, що виконували програму КМС.

Підготували спортсменів Геннадій Іванович Шатохін, Любов Вікторівна Дорофеєва, Катерина Володимирівна Данильченко.

Дзюдо

8 квітня 2017 р. в Лимані (Донецька обл.) відбувся відкритий чемпіонат Донецької області з дзюдо серед юнаків та дівчат 2002-2004 р.н. В чемпіонаті брали участь юнаки з Сєвєродонецька, Рубіжного, Слов’янська, Краматорська, Лимана – всього понад 100 дзюдоїстів.

Дзюдоїсти КДЮСШ-1 Максим Величко, Аліна Лащиніна та Ілля Щербак зайняли 1-е місце, 2-е місце – у Данила Мороза.

Тренер – Олександр Тарельник.

Бокс

7 і 8 квітня 2017 р. у Старобільську відбувся обласний турнір з боксу. В ньому взяли участь боксери з Щастя, Мілового, Старобільська, Лисичанська, Рубіжного, Сєвєродонецька, Сватового (понад 80 спортсменів).

Вихованці КДЮСШ-1 Давид Рабочий, Артем Пригода, Артем Погорєлов, Гліб Сєбєлєв та Кирило Колєсніков посіли 1-і місця. Данило Чичулін та Артем Костомаров – 2-і місця.

Теніс настільний

З 5 по 10 квітня 2017 р. у Львові відбувся клубний чемпіонат України з тенісу настільного серед юнаків та дівчат 2002 р. н., сезон 2016-2017 рр. У ньому взяли участь найсильніші тенісисти України. Чемпіонат складався з 3-х турів: 1-й тур – у листопаді 2016 року, 2-й тур – у грудні 2016 року; 3-й тур – у квітні 2017 року.

Всього в ньому взяли участь: серед юнаків – 24 команди, серед дівчат – 25 команд.

За підсумками цих змагань команда дівчат з Сєвєродонецька змогла впевнено стати срібним призером КЧУ, посівши 2-е командне місце. Склад команди: Софія Шередега, Вероніка Матюніна, Діана Радченко, Валерія Кулаченко.

Тренує спортсменок Олександр Мінін.

Відділ молоді та спорту міськради