Спортивна мозаїка Сєвєродонецька

15-12-2020

11 грудня 2020року на базі КДЮСШ4 (Льодовий палац) пройшов турнір з футзалу пам’яті Богдана Ліщини.

Турніри з міні-футболу, присвячені пам'яті Богдану Миколайовичу, проводяться з 2011 року. В іграх брали участь найсильніші команди Сєвєродонецька та регіону.

Богдан Миколайович Ліщина жив з турботою про те, щоб Сєвєродонецьк став сучасним містом з налагодженим побутом, міцним комунальним господарством, високою культурою, та дбав про розвиток спорту.

У цьому році у перерві між іграми професійних команд, учасників турніру, було надано честь провести міні зустріч наймолодшим вихованцям відділення Футзалу КДЮСШ4 (група 8-9 років), яскравою подією зустрічі став гол який забив Білоус Кирило.

Переможцями турніру 2020 року стали «СКВ-Комфортне місто», II – «ЩИТ», III місце зайняли «ІВТ».

* * *

11.12.2020 р. у м. Харків відбувся чемпіонат України з карате JKS .  Свою майстерність на чемпіонаті приїхало показати 220 спортсменів з 8 областей України.

Спортсмени збірної Луганської області привезли 4 золотих медалі, 6- срібних, та 14 медалей бронзи. Від КДЮСШ 4 у складі збірної команди змагалася Дутова Ніка. У командному куміте дівчата зайняли 2 місце.

* * *

12 грудня Молодіжною спілкою «Север Хаб», з дотриманням всіх карантинних обмежень у приміщенні КДЮСШ4  було проведено відкритий аматорський турнір з армреслінгу.

У змаганнях прийняло участь понад 40 спортсменів з різних міст Луганської області, а саме: Кремінна, Сватове, Сєвєродонецьк, Рубіжне, Краматорськ та Лисичанськ.

Змагалися у 6 вагових категоріях, враховуючи і абсолютну вагову жіночу категорію у якій змагалися 5 спортсменок.

За підсумками змагань переможцем став Слободян Владислав з міста Сватове (вісова категорія 90+).

* * *

У великому демонстраційному залі Льодового палацу (КДЮСШ4) 12-13 грудня пройшли матчі Чемпіонату Луганської області з футзалу . Серед зустрічей 8 команд, що грали 12 грудня переможцями стали: «Промінь», ГУНП, «Кремінщина» та «Альянс».

13 грудня з 10:00 - 20:00 приймали участь 20 команд . За результатами матчів переможцями стали: «Молнія», «Юність», «Будівельник», «LEX», «Патрульна поліція», «Легіон XXI», «Кремінна», «Шахта ім.Капустіна», «Олімпік», «МФК УПО».

Средняя: 5 (2 оценок)