Спортивна мозаїка Сєвєродонецька (оновлено)

28-12-2020

З 22 по 24 грудня на спортивній базі КДЮСШ 4 пройшов Різдвяний турнір з міні-футболу серед юнаків 2009-2010 року народження.

У змаганнях взяли участь дванадцять команд – з міст Старобільська, Сєвєродонецька, Щастя, Лисичанська, Кремінна.

За регламентом турніру команди були розподілені на підгрупи та грали по колу. У фіналі зустрілися переможці підгруп .

Результати фінальних змагань:

- КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – ДЮСШ Рубіжне 6:0;

- КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – «Освіта» Лисичанськ 3:1.

За підсумками триденних змагань вихованці КДЮСШ 2 у Різдвяному турнірі з міні-футболу стали переможцями!

«КРАЩИМ ГРАВЦЕМ ТУРНІРУ» став Іван Сімбірьов.

«КРАЩИМ ГРАВЦЕМ КОМАНДИ» визнали Ярослава Гусака.

Усі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями.

Команду підготував тренер-викладач Євген Сімбірьов.

* * *

27 грудня у м. Рубіжне, пройшов регіональний турнір з карате "Фінал 2020 року".

Вихованці КДЮСШ4 м. Сєвєродонецька у своїх вікових категоріях показали гідний рівень зайнявши наступні призові місця:

- категорія 5 років: Ковальов Даніїл - ката 3 місце;

- категорія 7 років: Кунченко Михайло - 2 місце кумите, Єременко Артем - 3е місце ката, Кевбрін Кирило - 3 місце ката;

- категорія 9 років: Дерев'янко Тимофій -1 місце куміте, 3 - ката, Толстокоров Дмитро - 3 місце куміте,  Щербак Степан - 3місце куміте; Зелененький Ілля - 2 місце ката;

- категорія 10 років: Кирилов Кирило - 2 місце ката, - 1 місце куміте, Савченко Гліб - 3 місце ката, - 2 місце кумите.

* * *

26 грудня у басейні КДЮСШ4 пройшли святкові змагання з плавання для вихованців віком 12+.