Ви тут:

Соціальна згуртованість та самоорганізація громади дає свої наслідки

27-01-2021
Категорія: 

27 грудня перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Ігор Робочий провів робочу зустріч з мешканцями села Боброве. Її організувала селищна голова Борівського Лідія Афанас’єва в будівлі Центру соціальної згуртованості та самоорганізації громади.

На зустрічі сільські мешканці подякували керівництву Луганської облдержадміністрації та військово-цивільної адміністрації м.Сєвєродонецьк за позитивне вирішення питання стабільного та якісного електропостачання їхнього населеного пункту.

Ігор Робочий наголосив, що сьогодні центральна, обласна та міська влада Сєвєродонецька працюють консолідовано, злагоджено і в одному напрямку - заради вирішення нагальних питань і проблем, що накопичувалися роками: «Хтось може сказати, що ми не місцеві, не луганчани - тож не знаємо місцевої специфіки. Але повірте, проблеми Сєвєродонецька та навколишніх населених пунктів не сильно відрізняються, за окремими винятками, наприклад, від тих же проблем сумчан чи мешканців Одещини. Це в основному отримання зарплат та пенсій, якість місцевих доріг, вуличне освітлення, медичне обслуговування, транспортне забезпечення, водопостачання, вивезення сміття. І як ви можете побачити, в умовах війни, коронавірусу, цьогорічних лютих пожеж влада забезпечує стабільну виплату пенсій, субсидій та інших видів соцдопомоги, зарплат бюджетникам. Будуються та ремонтуються дороги. Стабільно працює інфраструктура. Посилюються наші збройні сили. Сьогодні головне, щоб ми не зробили помилок тих людей, які в 2014 році за брехливі обіцянки зрадили Україну та принесли на нашу землю війну».  

Мешканці Бобрового зазначили, що з 2014 року надавали та надають допомогу нашим захисникам, як і їм у відповідь завжди допомагають військові.

Також під час зустрічі селяни звернулися до Ігоря Васильовича з різними нагальними питаннями: ремонт доріг, надання допомоги погорільцям, встановлення вуличного освітлення та ін. Перший заступник керівника ВЦА м.Сєвєродонецьк пообіцяв проконтролювати розгляд кожного питання та сприяти у їх вирішенні.  

До речі, селищна голова Борівського Лідія Афанас’єва повідомила, що вуличне освітлення в цьому році у Бобровому буде обов’язково встановлене.

На завершення присутні домовилися про періодичні спільні зустрічі задля вирішення як нагальних, так і питань перспективного розвитку населеного пункту.

 

Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (3 оценок)
183
0