Сєвєродонецьких ескулапів привітали зі святом

18-06-2020

Напередодні професійного свята – Дня медичного працівника - 18 червня в.о. міського голови Вячеслав Ткачук та заступник міського голови Ірина Степаненко привітали і нагородили сєвєродонецьких ескулапів.

«Шановні наші медичні працівники, вітаю вас зі святом! Завдяки вам та вашій діяльності Сєвєродонецьк займає передові позиції в сфері охорони здоров’я області. А депутатський корпус та міська влада завжди вирішує питання забезпечення наших закладів охорони здоров’я. З вашої сторони, при наявності у вас Романа Валерійовича Водяника та його вмінню добиватися посиленої уваги до медицини, у вас все буде добре. Ви згуртований єдиний колектив перевірений часом, який професійно несе свою святу ношу – лікує людей. Дякуємо вам за це та всього вам найкращого!» - зазначив Вячеслав Ткачук.

Ірина Степаненко також звернулася до медичних працівників «Дорогі наші медики! Вітаю вас з професійним святом та бажаю, щоб ви, турбуючись за здоров’я інших, в цей нелегкий час берегли і своє - щоб у вас завжди було 36,6! Благополуччя вам та вашим сім’ям. Мир вашому дому! Та хай вам завжди щастить!»

Привітали колег зі святом і начальник управління охорони здоров’я Сєвєродонецької міської ради Світлана Шведова та голова Луганської обласної організації Професійної спілки працівників охорони здоров’я України Галина Григоренко.

Після привітальних слів керівництва міста відбулася церемонія нагородження найкращих медичних працівників Сєвєродонецька.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість обраній справі та з нагоди Дня медичного працівника почесними грамотами виконкому та преміями (2500 грн) нагороджено:

- Деміденко Ірину Григоріївну, заступника медичного директора КНП «Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги» Сєвєродонецької міської ради;

- Драгомирецьку Олену Олександрівну, лікаря-ендокринолога консультативно-діагностичного відділення № 1 «Консультативно - діагностичний центр» Сєвєродонецької міської ради;

- Токар Валентину Яківну, головну медичну сестру КНП «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня» Сєвєродонецької міської ради.

Грамотами та подарунками виконавчого комітету Сєвєродонецької міської ради нагороджено наступних працівників Комунального некомерційного підприємства «Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня»:

- Житнікову Людмилу Іванівну, заступника медичного директора;

- Куренкова Івана Миколайовича, завідувача онкологічним відділенням;

- Дерев’янко  Зінаїду Іванівну, лікаря - інфекціоніста інфекційного відділення;

- Самойленка Тімура Миколайовича, лікаря - хірурга відділення анестезіології, планової та екстреної хірургії;

- Ларгіну Ольгу Іванівну, лікаря - акушера - гінеколога пологового відділення Перинатального центру;

- Крупенко Катерину Андріївну, лікаря - рентгенолога рентгенологічного відділення;

- Шишину Ірину Миколаївну, старшу сестру медичну онкологічного відділення;

- Куценко Варвару Анатоліївну, лаборанта цитологічного відділу клініко-діагностичної лабораторії;

- Романенко Світлану Олександрівну, сестру медичну стаціонару відділення інтенсивної терапії загального профілю та екстракорпоральної детоксикації;

- Толокольнікову Ангеліну Миколаївну, старшу сестру медичну терапевтичного відділення;

- Жадан Олену Вікторівну, старшу сестру медичну денного хірургічного стаціонару амбулаторно-поліклінічного відділення.

Комунального некомерційного підприємства «Сєвєродонецький центр первинної медико-санітарної допомоги»:

- Петришину Марину Вікторівну, лікаря загальної практики - сімейного лікаря амбулаторії № 3;

- Татаренцову Оксану Юріївну, старшу сестру медичну амбулаторії № 1;

- Йолкіну Тетяну Валеріївну, завідувача амбулаторії № 2;

- Холоденко Любов Сергіївну, лікаря - терапевта дільничного амбулаторії № 1;

Комунального некомерційного підприємства «Міська стоматологічна поліклініка»:

- Корабельського Сергія Миколайовича, лікаря - стоматолога - хірурга стоматологічного відділення № 1;

- Перепелицю Дар’ю Сергіївну, лікаря - стоматолога стоматологічного відділення № 1.

Комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр»:

- Волкотруб Ларису Миколаївну, лікаря - отоларинголога консультативно-діагностичного відділення № 1;

- Бездолю Віру Іванівну, завідувача денним соматичним стаціонаром консультативно - діагностичного відділення № 2;

- Чуйко Тетяну Іванівну, лікаря - педіатра денного стаціонару консультативно - діагностичного відділення № 3.

Багато теплих слів прозвучало на адресу медичних працівників, які щоденно несуть службу з охорони здоров’я населення. До поздоровлень та привітань сєвєродонецьких ескулапів приєднуються депутати, члени виконкому та працівники виконавчих органів і комунальних структур Сєвєродонецької міської ради. Зі святом, наші медичні працівники!