Ви тут:

Сєвєродонецьке тролейбусне управління інформує про обмеження пасажирських перевезень на час карантину

18-03-2020
Категорія: 

На виконання доручення президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо обмеження пасажирських перевезень для запобігання поширенню коронавірусної інфекції, що діє на усій території України, в тому числі в м. Сєвєродонецьк. Враховуючи вищезазначене – повідомляємо, що з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 року до 03 квітня 2020 року тролейбуси перевозитимуть не більше 10 пасажирів одночасно.

         З 21 год. 30 хв. 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. припиняється перевезення пасажирів черговим тролейбусом у ранковий та нічний час. Черговий тролейбус використовуватиметься виключно для забезпечення виробничих потреб підприємства у доставці робітників до місця роботи.

         В разі невиконання вимог пасажирами, водій не здійснюватиме рух та викликатиме поліцію, оскільки саме на порушника вимог лягає відповідальність.

         Просимо віднестись з розумінням і не створювати конфліктних ситуацій! Бережіть себе і оточуючих!

КП "СТрУ"

 

Посилання:

]]>https://www.kmu.gov.ua/news/uryad-prijnyav-rishennya-pro-zaboronu-pasazhirskih-perevezen-ta-obmezhiv-kilkist-uchasnikiv-masovih-zahodiv-10-osobami]]>

Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)