06-04-2020

З ранку 6 квітня працівники сектору транспорту департаменту економічного розвитку Сєвєродонецької міської ради провели моніторинг дотримання підпункту дев’ятого пункту другого Постанови КМУ від 02.04.2020р. №255. З’ясувалося, що значна частина пасажирів громадського транспорту не знає про необхідність мати тимчасове посвідчення, форма якого затверджена розпорядженням міського голови Сєвєродонецька від 30.03.2020р. №103.

Сєвєродонецька міська рада звертає увагу, що згідно з абзацом четвертим підпункту дев’ятого пункту другого Постанови КМУ від 02.04.2020р. №255 дозволяється перевезення працівників закладів та установ незалежно від форми власності, які забезпечують охорону здоров’я, продовольче забезпечення, урядування та надання найважливіших державних послуг, енергозабезпечення, водозабезпечення, зв’язок та комунікації, фінансові та банківські послуги, функціонування інфраструктури транспортного забезпечення, сфери оборони, правопорядку та цивільного захисту, об’єктів критичної інфраструктури, які мають безперервний промисловий цикл, за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, в межах кількості місць для сидіння, передбаченої технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на цей транспортний засіб, а також дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів в міському електричному (трамвай, тролейбус) та автомобільному транспортному засобі, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах.

Інші перевезення на міських маршрутах загального користування заборонені.

Тож, Сєвєродонецька міська рада закликає керівників підприємств та установ невідкладно оформити для своїх працівників тимчасові посвідчення для проїзду в громадському транспорті та передати їх для затвердження у міську раду відповідно до пункту третього розпорядження міського голови Сєвєродонецька від 30.03.2020р. №103.