Ви тут:

Сєвєродонецьк спортивний - успіхи КДЮСШ 2 (дайджест 02.03.2021)

02-03-2021
Категорія: 

27 лютого в м. Бахмут в легкоатлетичному манежі СК «Металург» пройшов  Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на честь ЗМС В.Подлужного.

У змаганнях взяли участь спортсмени з Луганської та Донецької областей.

Спортсмени демонстрували свої здібності з бігу 60м з/б, 60м та 300 м, 600м, 1000 метрів, стрибках у довжину, потрійним, та висоту.

Вихованці КДЮСШ 2 в особистих заліках завоювали:

Вісім ЗОЛОТИХ медалей:

Едуард Шумський (біг 60м) – 7.2

Валерія Лимарь (біг на 300м) –  49.1

Єлизавета Ляшенко (біг 60м) – 8.3

Валентин Остапенко (біг 60м) – 7.5; (біг 300м) – 39.5; (1000 м) – 2.48.7

Єгор Тататута (стрибок у довжину) – 5.38

Ерік Решетняк (ядро) – 11.68

Шість СРІБНИХ медалей:

Гліб Ємець (біг 1000м) – 3.17.2

Єлизавета Ляшенко (біг 300 м) – 47.8

Сурков Артем (біг 600 м) – 1.30.9

Олександр Клименко (біг 300м) – 40.5

Єгор Таратута (біг 60м) – 7.3

Ростислав Хлапонін (стрибок у довжину) – 4.48

П’ять БРОНЗОВИХ медалей:

Гліб Ємець (біг 300м) – 43.8

Валерія Лимарь (біг 60м) – 8.5

Олександр Клименко (біг 60м)  - 7.3

Ростислав Хлапонін (біг 1000м) – 3.20.7

Олександр Мішин (стрибок у довжину) – 4.38

Усі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Микола Трембач, Наталія Жепка та Станіслав Кулєш.

*   *   *

26-28 лютого у критому манежі Саду Бернацького міста Краматорськ пройшов «Всеукраїнський турнір на призи ФК «Авангард» серед юнаків 2010 року народження.

У турнірі зустрілись вісім команд юнаків з Краматорська, Харкова, Куп’янська, Костянтинівки, Нікополя та Сєвєродонецька.

Змагання проходили у двох підгрупах.

Результати вихованців КДЮСШ 2:

І тур: КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк - ДЮСШ «Колос» Костянтинівка 1:0

Гол забив: Олексій Гнилицький

ІІ тур: КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – «Авангард» Краматорськ 0:2

ІІІ тур: КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – «Мрія» Куп’янськ  1:1

Гол забив: Єгор Бугаєць

Півфінал: КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – «Авангард 2» Краматорськ 1:1

Гол забив: Платон Городов

Матч за ІІІ місце був розіграно між командами юнаків Сєвєродонецька та Харкова.

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – «Метал» Харків 2:2

І тільки у серії після матчевих пенальті вихованці КДЮСШ 2 вирвали перемогу та бронзовий кубок турніру.

Голи забили: Захар Коренєв та Платон Городов.

Кращим захисником турніру визнали Макара Гавриленко. Кращим гравцем команди став Єгор Бугаєць.

Команду підготував тренер-викладач з футболу Всеволод Семенов.

*   *   *

У неділю, 28 лютого вихованці КДЮСШ 2 приймали учать у фінальних зустрічах Чемпіонату Луганської області з футзалу 2021 р. серед юнаків 2004-2005 року народження.

Результати  матчів:

ДЮСШ Новопсков – ДЮСШ Попасна 3:1

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – ДЮСШ Біловодськ 4:3

ДЮСШ Попасна – ДЮСШ Біловодськ 4:1

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – ДЮСШ Новопсков 7:2

Зігравши два переможних матчі, юнаки КДЮСШ 2 у впертій боротьбі виграли ЗОЛОТО турніру!

Голи забили: Дмитро Чучман, Роман Бондар, Валерій Марковський, Едуард Чередниченко, Євген Бабарикін.

Юнаків підготував старший тренер-викладач з футболу Андрій Микитченко.

*   *   *

27-28 лютого в місті Бахмут пройшов Відкритий обласний турнір з гімнастики спортивної серед юнаків та дівчат, присвяченого пам’яті засновника гімнастики спортивної у м. Бахмут Карягіна Л.О..

В змаганнях прийняли участь команди з м.Сєвєродонецька, м.Лисичанська, м.Краматорська, м.Слов’янська, м. Рубіжного, м.Добропілля та м. Бахмут.

Вихованці КДЮСШ 2 в особистих заліках завоювали:

ЮНАКИ за програмами:

І спортивного розряду Олександр Загайнов (2007р.н.) – ІІІ місце;

ІІ спортивного розряду Михайло Кореневич (2008р.н.) – ІІІ місце;

І юнацького спортивного розряду Олександр Кореневич (2011р.н.) – І місце

ДІВЧАТА за програмами:

ІІ спортивного розряду Ганна Гаркушина (2010р.н.) – І місце

ІІ спортивний розряду Анастасія Левчук (2010р.н.) – ІІ місце

ІІ спортивний розряд Варвара Тіхомірова (2010р.н.) – ІІІ місце

ІІІ спортивний розряд Анастасія Найдьонова (2011р.н.) – ІІІ місце

Переможці і призери були нагороджені грамотами та медалями.

Спортсменів підготували тренери-викладачі Геннадій Шатохін та Любов Дорофеєва.

Вітаємо переможців та тренерів-вихователів з високими досягненнями!

Відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ВЦА





Рейтинг: 
Средняя: 5 (1 оценка)
130
0