Ви тут:

Сєвєродонецьк спортивний (дайджест 19.04.2021)

19-04-2021
Категорія: 

13-17 квітня в м. Сєлідове (Донецька обл.) відбувся Зональний Чемпіонат України з боксу серед юнаків 2007-2008 р. н. (Запорізька, Донецька та Луганська область).

Загалом на змагання прибули понад 95 боксерів.

Вихованці КДЮСШ 1 прийняли участь на цьому чемпіонаті та посіли наступні місця :

3 місце посів Анікушин Ілля та 5 місця посіли Скляренко Артем та Хохдов Богдан .

Тренери: Сергій Рижий та Вадим Слєпньов.

*   *   *

15-16 квітня вихованці КДЮСШ 2 приймали участь у Відкритому турнірі з футболу м.Попасна серед юнаків 2008-2009 р.н. 

У турнірі приймали участь: КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк, ДЮСШ Попасна, ДЮСШ м. Лисичанськ та, ДЮСШ Рубіжне.

Юнаки не цурались зіткнень і єдиноборств та подарували справжнє видовище.

Результати матчів:

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – ДЮСШ Лисичанськ 2:1

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – ДЮСШ Рубіжне 0:1

КДЮСШ 2 Сєвєродонецьк – ДЮСШ Попасна 1:0

Зігравши два переможних матчі, юнаки КДЮСШ 2 у впертій боротьбі  виграли СРІБЛО турніру!

Костянтин Шамугія був визнаний кращим нападником турніру.

Юнаків підготував тренер-викладач з футболу Євген Сімбірьов.

*   *   *

17-18 квітня в Сєвєродонецькому Льодовому Палаці спорту відбувся Чемпіонат Луганської області з шахів серед дітей 2011 року народження та молодше.

В заході взяли участь дівчата та юнаки з м. Сєвєродонецьк, Рубіжне, Старобільськ, Кремінна та смт. Мілове - 14 учасників серед хлопців та 5 учасників серед дівчат.

Чемпіонат проводився за швейцарською системою.

Від Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості брали участь вихованці гуртка "Шахи" (керівник Сергій Серяков).

Змагання проводилися окремо серед юнаків та дівчат.

За результатом особистих змагань:

серед дівчат:

Аліна Святуха - І місце;

Марія Верзилова - ІІІ місце;

серед юнаків до 8 років:

Тігран Авалян - І місце;

Віталій Петров - ІІ місце.

Від КДЮСШ 4 прийняли участь Гупалюк Ярослава та Кияшко Дмитро.

Дмитро зіграв 9 партій, 7 з яких переміг, а Ярослава - 4 партії, одну з яких виграла, одну - нічия та дві поразки.

За підсумком шахових партій Кияшко Дмитро зайняв друге місце в чемпіонаті Луганської області серед юнаків, а Гупалюк Ярослава посіла четверте місце чемпіонаті Луганської області серед дівчат.

*   *   *

17 та 18 квітня в м. Кремінна пройшов  чемпіонат Луганської області з легкої атлетики серед юнаків і дівчат 2004 р.н. та молодші.

У змаганнях взяли участь  спортсмени з Луганської та Донецької областей.

Спортсмени демонстрували свої здібності:

- з бігу: 100м з/б, 200м, 400м, 800м, 1500м, 3000м, 2000м з/п, 110м з/б;

- стрибках:  довжину, висоту, потрійному;

- метанні: диска, списа, молоту;

- штовханні ядра.

Вихованці КДЮСШ 2 в особистих заліках завоювали:

10 ЗОЛОТИХ медалей:

Едуард Шумський (біг 100м) – 11.6, (естаф.) – 2.16.9

Гліб Ємець (естаф.) – 2.10.9

Артем Сурков (біг 800м) – 2.01.9, (естаф.) – 2.10.9

Микита Батуров (естаф.) – 2.16.9

Анастасія Платонова (стрибок у довжину) – 4.51, (стрибок у висоту) – 1.30

Сюзанна Зеленська (біг 100м) – 12.0

Поліна Бірюкова (диск) – 18.32

7 СРІБНИХ медалей:

Валерія Лимарь (естаф.) –  2.48.0

Єва Ткаченко (естаф.)  - 2.48.0

Софія Щєрбак (естаф.) – 2.48.0

Артем Сурков (біг 400м) – 54.5

Анастасія Платонова (ядро) – 8.50, (естаф.) – 2.48.0

Сюзанна Зеленська (біг 200м) – 26.2

4 БРОНЗОВИХ медалей:

Едуард Шумський (біг 200м) – 24.5

Валерія Лимарь (біг 100м) – 12.4, (біг 200м) – 28.6

Ярослав Шамардін (стрибок у висоту) – 1.40

В командному заліку вихованці КДЮСШ 2 завоювали І місце!!!

Усі призери та переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями та кубками Управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

Підготували спортсменів тренери-викладачі: Микола Трембач, Наталія Жепка та Станіслав Кулєш.

*   *   *

17-18 квітня в м.Лиман відбувся Весняний відкритий Чемпіонат Донецької області в індивідуальній гонці на час та груповій гонці (юніори, юнаки, дівчата, молодші юнаки, молодші дівчата).

У змаганнях приймали участь спортсмени з Луганської та Донецької областей.

Результати вихованців КДЮСШ 2:

В індивідуальний гонці:

V місце - Ксенія Воронова

VІ місце -  Єгор Романюк та Данило Сурженко

В групові гонці:

ІІІ місце - Матфій Коробка

ІV місце - Єгор Романюк та Данило Сурженко

V місце - Владислава Пікалова

Спортсменів підготували тренери-викладачі Андрій Фурман та Євген Ігнатов.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з вдалою участю у змаганнях, бажаємо наснаги у підкоренні нових спортивних висот!

Відділ молоді та спорту Сєвєродонецької міської ВЦА





Рейтинг: 
5
Средняя: 5 (2 оценок)
241
0