Сєвєродонецьк підготувався до Дня Перемоги

07-05-2020

У зв’язку з карантином міська рада цього року не буде проводити масові заходи для відзначення Дня Перемоги, проте жителі міста мають можливість самостійно прийти на Меморіал Слави, до скверу Слави чи до пам'ятнику-стели переможцям у ВВВ  на площі Перемоги та долучитися до вшанування наших батьків, дідів, прадідів, що здобули Перемогу в 1945 році.

Комунальники міста зробили усе можливе, щоб людям святкувати було зручно та затишно.  Це планова робота, яка виконується у Сєвєродонецьку кожного травня, проте цього разу працівники «Світанку», «Зеленого господарства», «Сєвєродонецькводоканалу» особливо постаралися.

На Меморіалі Слави вичищено та підфарбовано меморіальні об’єкти,  висаджено квіти, наповнено водою  басейн перед фігурою  Скорботної Матері, скошено траву на газонах.

8 травня, у День пам’яті та примирення, о 7:30 буде запалено Вічний Вогонь та будуть вивішені дзвони. О 9 годині квіти будуть покладати керівники облдержадміністрації на чолі з Сергієм Гайдаєм.

9 травня, у День Перемоги над нацизмом у другій світовій війні, о 10 годині квіти до Меморіалу Слави покладуть керівництво міста Сєвєродонецька на чолі з Вячеславом Ткачуком.

У сквері Слави введено у дію фонтан біля Танку, усе пофарбовано та прибрано.

Сьогодні запущено в роботу фонтан на площі Перемоги.

Святкового усім настрою, проте не забуваємо про карантин – загроза від коронавірусу ще не минула.