Сєвєродонецьк долучився до всеукраїнської акції «За чисте довкілля»

19-09-2020

19 вересня сєвєродончани та гості міста приєдналися до наймасштабнішої всеукраїнської толоки – щорічної акції «За чисте довкілля» і в її рамках до «Дня благоустрою». Залучення населення до акції має на меті докорінно змінити ставлення до покращення довкілля та санітарного стану територій, на яких проживають мешканці міста. Проведення акції «За чисте довкілля» формує активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту навколишнього середовища, адже всі бажають жити там, де ошатні будинки, чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, квітучі сади, впорядковані зелені зони. Головне завдання акції - спільними зусиллями громад, влади, соціальної сфери та громадських організацій зробити навколишнє середовище України чистим та гарним.

У Сєвєродонецьку до щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» долучилися підприємства, організації, відомства міста й області, працівники структурних підрозділів та комунальних закладів ВЦА міста Сєвєродонецька.

Спільними зусиллями проведена санітарна очистка, видалення порослі та бур’янів з подальшим вивезенням сміття із загальноміських територій та міст відпочинку городян: площ Миру та Перемоги, скверів Гоголя і Горького, навколо озер Чистого та Паркового і на території самого парку, зеленої зони скверу по пр. Космонавтів, 25 та території скверу «Дитяче містечко» тощо.

Средняя: 5 (2 оценок)