Сєвєродонецьк долучився до Всеукраїнського забігу «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ»

26-09-2020

26 вересня о 10-й годині ранку у Сєвєродонецьку від будівлі Луганської облдержадміністрації стартували учасники Всеукраїнського патріотичного забігу «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ.

]]>Перед стартом забігу голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай виступив з промовою перед присутніми учасниками забігу]]>: «Герої, на жаль, вмирають, але вони продовжують жити у наших серцях, нашій пам’яті. Вчора сталась трагедія – падіння військового літака Ан-26 в Харківській області з 28 нашими хлопцями на борту. У нас є інформація, що на цьому літаку був син штурмана ІЛ-76, який був збитий ворогом у небі над Луганськом влітку 2014 року».

Перед початком меморіального забігу Сергій Гайдай закликав учасників вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання, оголосив на Луганщині День жалоби  по жертвах авіакатастрофи у Чугуєві та  надав доручення приспустити державні прапори.

Від Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецька участь у заході прийняли керівник ВЦА Олександр Стрюк,  заступник керівника ВЦА Олександр Ольшанський та спортсмени з секції легкої атлетики КДЮСШ №2.

Забігом закладено щорічну традицію вшанування пам’яті Захисників, що віддали своє життя у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність держави -тих, хто більше ніколи не матиме можливості пробігти під блакитним небом України, але які назавжди залишаться у пам’яті нашого народу Героями.

Ініціаторами Всеукраїнського забігу «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ» виступили відділ у Луганській області Міністерства у справах ветеранів України та управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

Як зазначають організатори заходу, головною його метою є вшанування пам’яті полеглих воїнів, єднання ветеранів та діючих військовослужбовців, службовців сектору безпеки та оборони України, волонтерів, молоді та свідомих громадян навколо цінностей української державності, незалежності, а також підтримка рідних та близьких загиблих Героїв.

У заході взяли участь бігуни-аматори, професіонали, вихованці спортивних шкіл, представники ОДА та ВЦА, військовослужбовці та представники силових відомств.

Кликните по изображению для просмотра в полном размере