Сєвєродонецьк долучається до всеукраїнської акція «1 мільйон дерев за 24 години»

26-02-2020

26 лютого під головуванням заступників міського голови Ірини Степаненко та Олексія Свєтікова й за участі директорів навчальних закладів, громадськості і працівників виконавчих органів Сєвєродонецької міської ради відбулася робоча нарада щодо участі сєвєродончан, а особливо учнівської молоді в загальноукраїнській акції «1 мільйон дерев за 24 години».

Захід ініційовано в рамках всеукраїнського проекту «Озеленення України» представниками національного проекту «Книга рекордів України» і CEO Club Ukraine та заплановано на 20 березня 2020 року. Головна мета акції - відновлення екосистеми країни і світу в цілому, а також розвиток екологічної свідомості людей. Планується одночасно висадити щонайменше 1 мільйон дерев по містах, селищах та селах по всій території України.

Заступник міського голови Ірина Степаненко повідомила, що Сєвєродонецька міська рада підтримує загальнодержавну акцію «1 мільйон дерев за 24 години» та зазначила, що планується висадити близько 20 000 саджанців сосни на території міського лісогосподарства, а також кущові дерева на території навчальних закладів міста.

Головним координатором акції в місті виступає директор Сєвєродонецького Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Олена Зельська.

В ході робочої наради розглянуті питання загальної кількості учасників (близько 600 осіб), організація їх підвозу до локацій висадження дерев Сєвєродонецького лісогосподарства, безпеки, проведення інструктажу з посадки дерев, забезпечення спеціалізованим інвентарем тощо.