Сєвєродончани для сєвєродончан: COVID-19 та благодійність

04-04-2020

4 квітня команда Ігоря Буткова – депутати та члени виконкому Сєвєродонецької міської ради, представники громадської організації «Сєвєродончани» та волонтери провели чергову благодійну акцію з безкоштовної роздачі захисних масок у місті. 3асоби безпеки роздавали за такими локаціями – біля Центральної аптеки та торгівельних центрів «Велика кишеня» і «Сім’я преміум».

Цього разу було безкоштовно роздано більше тисячі захисних засобів безпеки, які на жаль через великий ажіотаж у зв’язку пандемією коронавірусу COVID-19 відсутні в аптечних та торгівельних мережах.

Слід зазначити, що захисні маски виготовлено завдяки депутату Сєвєродонецької міської ради Олені Бутковій, яка організувала людей, за власні кошти закупила необхідні матеріали, знайшла приміщення та обладнання, а місцеві волонтери власноруч їх пошили.

Основними отримувачами захисних масок були літні люди, які найбільш вразливі до страшного вірусу COVID-19.

До речі, разом з роздачею засобів безпеки волонтери надавали консультації з того, як правильно їх носити та де– бо з 06 квітня за появу в громадських місця без захисних масок вводяться значні штрафи.

Средняя: 4.2 (5 оценок)