Сєвєродончанам з нагоди 25-ї річниці Конституції України подаровано святковий концерт

29-06-2021

Увечері 28 червня в День Конституції України на площі перед Сєвєродонецьким міським Палацом культури відбувся святковий концерт за участю міських аматорів та оркестру ГУ Національної поліції в Луганській області, а також виставка майстрів сучасного мистецтва «Зроблено з любов’ю».

Міську владу на заході представляли перший заступник керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Ігор Робочий та заступниця керівника Сєвєродонецької міської ВЦА Ірина Степаненко.

Ігор Робочий від себе особисто та від Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації привітав присутніх з 25-ю річницею Конституції України та вручив присвоєні Президентом України Володимиром Зеленським державні нагороди – почесне звання «Мати-героїня» - двом багатодітним сєвєродончанкам – Ганні Гарбузюк та Юлії Самойленко. А від Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Ігор Васильович вручив їм ще й подарунки - сертифікати на отримання матеріальної допомоги по 10 тисяч гривень.

Святковий спільний концерт оркестру ГУ Національної поліції в Луганській області та сєвєродонецьких аматорських художніх колективів пройшов напрочуд щиро, запально та професійно – про що свідчили чисельні аплодисменти та схвальні вигуки «Браво!» і «Дякуємо!».

Більше світлин дивіться у фотоальбомі ]]>"Концерт до Дня Конституції" (Сєвєродонецьк 28.06.2021)]]> за посиланням: ]]>https://www.facebook.com/media/set/?vanity=radasever&set=a.4153669828062840]]>

Средняя: 4.2 (5 оценок)