Ви тут:

Школам – комп’ютерні класи

23-12-2016
Категорія: 

21 грудня в СЗШ №5 відбулося відкриття нового комп’ютерного класу. Точніше сказати, оновленого сучасним обладнанням. Символічну червону стрічку перерізали заступник міського голови Андрій Гавриленко та директор навчального закладу Ірина Горобинська.
Після урочистостей першими за парти сіли учні 6-Б класу. Саме їм випала честь випробувати нову техніку. Учні відразу визначили, яка операційна система та програми встановлені на комп’ютерах. Відкрили ту, у якій останнім часом працювали, і відразу відчули різницю між старим та новим облад­нанням.
Анастасія:
– Ми зараз працюємо в програмі Scratch. Коли до неї входиш, на моніторі з’являється рудий кіт. Програма створена для того, щоб засобами освоєння математики та програмування привести цього пухнастика до руху. Він може повертатися навколо, робити кроки. Можна навіть встановити їх кількість. Крім котика, можна обрати й інший персонаж. Тепер з цією програмою набагато краще працювати, бо старі комп’ютери постійно зависали і повільно виконували команди. А зараз натискаєш на клавішу, і команда виконана.
Максим:
– Перше, що відразу потрапляє на очі – це оновлений інтерфейс. Стало зручніше користуватися комп’ютером. Раніше завантаження програм займало тривалий час. Зараз цей процес

проходить набагато швидше. Цей комп’ютер має більшу оперативну пам’ять. На моніторі я бачу декілька нових клавіш. Ніколи не доводилося раніше розбиратися, як і для чого їх використовують. Тож буде що удосконалювати у своїх навичках.
За словами Андрія Гавриленка, в СЗШ №5 у першій з сєвєродонецьких шкіл введено в експлуатацію новий комп’ютерний клас. «Усього міською владою було придбано 23 таких класи, по одному в кожну школу міста, – говорить Андрій Анатолійович. – Це завдання, яке перед управлінцями міста поставив секретар міської ради Ігор Бутков. Таким чином, ми отримали можливість максимально оновити комп’ютерні класи в школах. Діти тепер займаються на новому обладнанні з ліцензійними програмами. Я гадаю, що від цього отримують задоволення і учні, і вчителі, і батьки. Педагоги не пам’ятають такого заходу, щоб разово, одночасно в усі школи міста надійшли нові комп’ютерні класи. Це дійсно досягнення міської влади, про яке варто говорити і яким можна пишатися».
Задачі, які на подальший розвиток ставить перед собою міська влада, за словами Андрія Гавриленка, – це продовження оновлення технічної комплектації відділу освіти, до якого входять школи, дошкільні та позашкільні навчальні заклади.
На сьогодні крок до поліпшення якості освіти зроблено. На придбання зазначеного обладнання з міського бюджету було виділено близько 3 млн. грн. До кінця 2016 року нові комп’ютерні класи отримають та встановлять в усіх школах міста.

Олеся ПЕТРОВА

Рейтинг: 
Голосов пока нет